אני מעולם לא חשבתי לחבור לבירד

מג'יק ג'ונסון, כוכבה האגדי של הלייקרס לשעבר, הצטרף למייקל ג'ורדן כאחד המבקריםȠשל קבוצת החלומות שנבנתה במיאמי: "אני רק חשבתי איך לנצח את היריבים שלי, מעולם לא חשבתי להצטרף אליהם"

יום רביעי 21 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 קבוצת החלומות שבנו הקיץ במיאמי של דווין וויד, לברון ג'יימס וכריס בוש הߤכה את קבוצת הכדורסל של העיר לנושא השיחה הכי חם בעיר עצמה וברחבי ארה"ב, אך גם גוררת לא מעט ביקורות משחקני עבר ואנשי כדורסל בארה"ב.

אחרי שמייקל ג'ורדן הטיח ביקורת נגד החלטתו של לברון ג'יימס לחבור לוויד במיאמי ולנטוש את קליבלנד, הצטרף ۔יום גם מג'יק ג'ונסון, רכזה האגדי של הלייקרס למבקרים.

ג'ונסון, שכמו קובי בראיינט בילה את כל הקריירה שלו ב-ל.א לייקרס אמר: "בתקופתי, מעולם לא היה איחוד כוחות כפי שנעשה בתחילת החודש במיאמי. אנחנו לא חשבנו על זה משום שזה לא היה המחשבה בתקופה שלנו. כבר מתקופת הקולג', המטרה שלי היתה לנצח את לארי בירד ולא להצטרף אליו".

בשבוע שעבר, התייחס מייקל ג'ורדן, גדול שחקני תבל למהלך של בוש, לברון ודווין וויד ואמר: "לא היה שום סיכוי אם להיות כנה שאני הייתי משחק עם לארי או מג'יק שהיו הәריבים הכי גדולים שלי. אני ניסיתי להביס את הבחורים האלה, אבל היום זה שונה. השחקנים משחקים יותר בשביל השואו ופחות בשביל הסמל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק