מכבי אשדוד תשחק בליגת העל

מכבי אשדוד תשחק לראשונה בתולדותיה בליגת העל, תוך מתן ביטחונות וערבויות כספיות ליכולתם הכלכלית לשחק בליגת העל. הבקעה ויתרה עם השתתפותה. אבנר קופל אמר: "מקבלים את אשדוד לליגה בחיבוק גדול ואמיץ"

יום רביעי 21 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 לאחר שאנשי מכבי אשדוד הביעו את רצונם הגדול לשחק בעונה הבאה בליגת העל, בהתאם לתקנוני איגוד הכדורסל ומנהלת הליגה, נסללה הדרך של הקבוצה לשחק לראשונה בתולדותיה בליגת הכדורסל הבכירה של ישראל.

תקציב המינימם לעונת המשחקים הקרובה הוא 4.5 מיליון שקל וקבוצה הדרומית הבטיחה כי תעמוד בו, כמו גם הגדלת קיבולת האולם הקיים לאור בקשתה של מנהלת הליגה. בפגישה שנערכה הבוקר בין יו"ר מנהלת הליגה ויו"ר איגוד הכדורסל הוחלט בהסכמה הדדית על לאפשר לאשۓוד לשחק בעונה הקרובה בליגת העל.


יו'ר איגוד הכדורסל, שי שני: " אני מאחל לאשדוד הצלחה יתרה בליגת העל, כעיר החמישית בגודלה בישראל, מן הראוי שתהיה לעיר קבוצה בליגה הבכירה כפי שיש לה בכדורגל, בכדורסל הנשים ובהישגים המדהימים שמשיגה העיר בענף השחייה.אני שמח שעיריית אשדוד התחייבה שלא לפגוע בתשתיות ובקבוצות הנוער והילדים ואף להרחיב את פעילותן, זה מבחינתנו היה התנאי החשוב ביותר ".


אבנר קופל, יו"ר מנהלת הליגה: "אנו מקבלים את העיר אשדוד בחיבוק גדול ואמיץ. צריך לתת להם הזמן הדרוש להתארגנות והמנהלת תהיה סבלנית ותומכת בקבוצה. אנו מודים לראש העיר על החלטתו החשובה ומשוכנעים שתושבי העיר ייהנו מכדורסל איכותי וטוב בעונה הבאה".

עם זאת, מי שלא תשחק בליגת העל היא מ.כ הבקעה, שיתרה על השתתפותה בליגה הבכירה. יו"ר הקבוצה, מוטי אמסלם, הודיע לראשי מנהלת הליגה כי הוא מוותר על הזכות להשתתף בעונה הקרובה וכי הקבוצה מעוניינת להישאר בליגה הלאומית עונה נוספת.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק