מיראלם סולימאני הושאל לווסטהאם

חלוצה הסרבי של אייאקס אמסטרדם, מיראלם סולימאני, הושאל הערב לווסטהאם של Ӑברהם גרנט. כעת החלוץ מחכה לאישור רישיון העבודה, כשהחוזה בלונדון הוא לעונה אחת בלבד

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

אברהם גרנט לא ויתר על חלוץ רכש ולאחר שהבין כי המו"מ מול לויק רמי רחוק מסיום בעקבות הצטרפותה של ליברפול למירוץ והעלות הכספית הכרוכה הבהאתו של איגביני יעקובו, פנה המאמן הישראלי לכיוונו של החלוץ הסרבי הצעיר המשחק במדי אייאקס אמסטרדם - מיראלם סולימאני.

מיראלם סולימאני מצטרף ללונדון אחרי שאייאקס אמסטרדם הודיעה רשמית על השאלתו לעונת המשחקים הקרובה. הסרבי מסיים את חוזהו באמסטרדם בסיום עונת 2013, כך שבסיום העונה הוא ישוב להולנד ובחוזהە יישארו שנתיים נוספות. כעת החלוץ מחכה לרישיון העבודה הבריטי, מה שצפוי להתקבל בתוך מספר ימים.

סולימאני בן ה-21 נרכש לפני כשנתיים על-ידי אייאקס בסכום שיא של קרוב ל-14 מיליון יורו מקבוצת הירנביין, אבל נשכח מעט לאור הפריצה הגדולה של חלוץ נבחרת אורוגוואי, לואיס סוארז. כאמור, היום (רביעי) הוא הושאל לעונה אחת בלבד ללונדון, בסיומה יחזור לאמסטרדם.

מרטין יול, מאמנו באייאקס, סירב עד כה לשחרר את סולימאני בעקבות החשש כי אחריו ירצה לעזוב את הקבוצה הכוכב הגדול של המונדיאל, לואיס סוארז,̠אך נראה כי האורוגוואי יישאר באמסטרדם ארינה גם העונה.

סולימאני צוטט לפני מספר שבועות: "אני לא מצליח להבין למה מרטין יול לא מאפשר לי לעזוב. אברהם גרנט רואה בי פוטנציאל גדול ואני מאוד רוצה להתחיל באתגר חדש".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק