1

מסתמן: ועדת איתור חדשה

הנהלת ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט ביום ראשון להקים ועדת איתור חדשה למציאת מאמן לנבחרת הצעירה. סיכוי קלוש שגיא לוזון ימונה כבר בשבוע הבא

יום חמישי 22 יולי 2010
מערכת TELESPORT
סאגת מינוי המאמן גיא לוזון כמאמן הנבחרת הצעירה ממשיכה לעורר הדים בהתאחדות לכדורגל. לאחר שחזי מגן הודיע השבוע כי הוא מפרק אתȠועדת האיתור למציאת מאמן לנבחרת, נראה כי ראשי ההתאחדות ייאלצו להקים ועדה חדשה.

הרעיון המקורי של חזי מגן היה להביא את החלטת מינוי המאמן החדש להנהלת ההתאחדות, שתתכנס ביום ראשון. בהנהלה היו אמורים להעלות לדיון את נושאי הנבחרות הצעיߨות, שאלון חזן היה צפוי להתמנות למאמן נבחרת הנערים, אלי אוחנה למאמן נבחרת הנוער וגיא לוזון למאמן הנבחרת הצעירה. עם זאת, נראה כי רק מינוים של אלי אוחנה ואלון חזן יובא בפני ההנהלה ונושא לוזון ימתין.  

על-פי חוות הדעת שקיבלו ראשי ההתאחדות לכדורגל מהיועץ המשפטי של ההתאחדות, חלה חובה להקים ועדת איתור אם מדובר במאמן חדש וזאת על-פי חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה. לפיכך, מכיוון שהוועדה בראשות מגן מעולם לא פעלה ולמעשה רק מגן היה חבר בה, יהיה צורך להקים ועדה חדשה, שכלל לא בטוח שחבריה יהיӕ חברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל. 

כמובן שאחד מחברי ההנהלה יכול להציע למנות את גיא לוזון לתפקיד ללא הקמת ועדת איתור חדשה, אולם הסיכוי שדבר זה יקרה הוא קלוש.

תגובות

טלספורט בפייסבוק