לידיעת מכבי: סימיליאניץ' חזר לפרטיזן

מילאן סימיליאניץ', קשרה הסרבי של אספניול, הצטרף אל בן סהר והושאל גם הוא אל קבוצת נעוריו, פרטיזן בלגרד. אבי נמני ייאלץ לחפש אחר קשר אחורי חדש, כשייתכן וגל אלברמן ישוב לתמונה

יום שישי 23 יולי 2010
ארז דיקפלד

אחרי ההפסד אתמול במונטנגרו, 1:2 למוגרן שהספיק למכבי ת"א להעפלה לסיבוב המוקדמות השלישי מול אולימפיאקוס, הצהובים חשבוĠלהתחזק בקשר הסגל המורחב של נבחרת סרביה ושחקנה של אספניול, מילאן סימיליאניץ'.

אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד. הקשר האחורי בן ה-23 החליט לחזור לקבוצת נעוריו, פרטיזן בלגרד, ובדיוק כמו במקרה בן סהר הושאל חזרה אל הליגה הסרבית. אגב, סימיליאניץ' ישתף ۑעונה הבאה פעולה עם שחקן בית אחר של פרטיזן ואחד המוכר לאוהדי מכבי ת"א, איביצ'ה אילייב.

כעת ייאלצו במכבי תל-אביב לחשוב על שחקן אחר שיחזק את הקישור האחורי, אם אכן יחליטו לעשות כך. כזכור, במכבי תל-אביב התחזקו הקיץ בשני הקשרים אלברט באנינג וג'יבריל סידיבה, אליהם מצטרף במרכז שרן ייני. גם חאריס מנדויאנין עד כה אייש לא מעט את מרכז השדה.

נראה כי במכבי תל-אביב ייבדקו שוב את אפשרות הבאתו של קשר בורוסיה מינשנגלדבאך, גל אלברמן, אולם הפערים הכספיים איתו עומדים על קרוב ל-200 אלף יורו ובמכבי̠ת"א פסימיים, אלא אם הקשר הישראלי יתפשר משמעותית בשכרו בשנתיים הקרובות. לאלברמן חוזה עד סיום עונת 2012 בגרמניה, כאשר שכרו לעונה עומד על 550 אלף יורו.

מחר (שבת) ייערכו חברי ארגון האוהדים של מכבי תל-אביב, "השחקן ה-12", מסיבה ەבה יציינו עשור להקמת הארגון. אל החגיגות יגיעו שחקני מכבי ת"א בכדורגל וכן מחלקות הכדוריד והכדורעף. המסיבה תיערך במועדון "המוסד" בשעה 20:30 וכל אוהדי מכבי ת"א מוזמנים.

צילום: Getty Images

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק