24 נק' לכספי בניצחון הנבחרת על בלגיה

אחרי שני משחקי אימון בפורטוגל, נבחרת ישראל פגשה היום את נבחרת בלגיה למשחק אימߕן בהדר יוסף וניצחה בזכות מחצית ראשונה מצויינת. 55:79 בסיום. כספי ובלותנטל הצטיינו

יום שישי 23 יולי 2010
מערכת TELESPORT

אחרי ניצחון והפסד בשני משחקי האימון בפורטוגל מול הנבחרת המקומית, נבחרת ישראל אירחה היום (שישי) באולם בהדר יוסף למשחק אימון את נבחרת בלגיה וניצחה ללא קושי בזכות מחצית ראשונה נהדרת' 55:79 בסיום.

ۑניגוד לשני משחקי האימון בפורטוגל בתחילת השבוע, הנבחרת התחזקה היום בעמרי כספי שהגיע באמצע השבוע מליגת הקיץ בלאס וגאס, שם שיחק במדי קבוצתו סקרמנטו קינגס, ונראה כי כספי השתלב מצוין בנבחרת אחרי שרק אתמול ערך את אימון הבכורה המחודש.

אריק שיבק פתח ӑחמישייה עם יותם הלפרין, טל בורשטיין, גיא פניני, ליאור אליהו ואלישי כדיר. אחרי 4 דקות של משחק הנבחרת הישראלית פתחה הפרש גדול במיוחד של 2:11 ואז נכנס לדקות ראשונות עמרי כספי.

השחקן הישראלי הראשון ב-NBA קלע 5 נקודות רצופות ובסה"כ 7 ברבע הראߩון והנבחרת הישראלית ירדה בסיום הרבע הראשון ביתרון 8:26. הקלע המוביל אחרי רבע אחד בלבד היה טל בורשטיין עם 8 נקודות.

וכמו ברבע הראשון, גם הפעם הנבחרת של אריק שיבק ודן שמיר המשיכה להתעלל ביריבה הבלגית. אחרי 4 דקות ברבע השני הנבחרת כבר הוליכӔ 10:34, כשדיוויד בלותנטל זכה לזריקות חופשיות מהשלוש. בסיום המחצית הראשונה התוצאה הייתה 16:42 לישראל, עמרי כספי היה הקלע הבולט עם 12 נקודות.

המחצית השנייה כבר הייתה אופרה אחרת לגמרי עבור הנבחרת, אף על-פי שחניכיו של אריק שיבק הורידו את הרגל מהגۖ, כמו גם המאמן שערך לא מעט חילופים וניסה מספר חמישיות. בסיום הרבע הבלגים מצמקים את התוצאה ל-39:53.

הנבחרת הישראלית העבירה בשנית את ההילוך ורבע מצויין של עמרי כספי ודיוויד בלותנטל החזירו את הפער למעל 20 נקודות הפרש. שלוש דקות לסיום המשחק העלה אריק שיבק את יוני ניר ורוברט רות'בארט ובכך שיתף את כל שחקני סגל הנבחרת. בסיום, 55:79 לנבחרת הישראלית.

קלעו לישראל: כספי 24 נקודות, בלותנטאל 16, בורשטין 8, אליהו 6, פניני 6, הלפרין 5, כדיר 4, רובתארט 3, לימונד 3, נעימי 2 ואוחיון 2.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק