10 המלצות WINNER ליום שבת

הליגה הפינית השניה, הליגה הסלובקית, הליגה השבדית הראשונה והליגה השבדית השנייה במוקד המלצות ה-WINNER של יום שבת

שבת 24 יולי 2010
מערכת TELESPORT
- 2 (יחס 2.30)

דובניצה פתחה את העונה עם הפסד חוץ 3-2 מול ניטרה, רוזמברוק מהצד השני 1-0 קטן את פרשוב. דובניצה סיימה במקום התשיעי את העונה שעברה, רוזמברוק, קבוצה טובה ממנה, סיימה במקום הרביעי בטבלה. במשחקים בין השתיים בעונה שעברה ניצחה רוזמברוק פעמיים, גם בבית וגם בחוץ ולדעתי זה גם מה שיקרה היום. רוזמברוק קבוצה פשוט טובה מדובניצה ואני מסמן כאן 2.

סטרדה - ניטרה - 2 (יחס 2.35)

סטרדה פתחה את העונה עם הפסד חוץ 2-0 לדוקלה. ניטרה מהצד השני ניצחה 2-3 את דובניצה בבית. את העונה ߩעברה סיימה סטרדה במקום העשירי בטבלה, ניטרה סיימה במקום הרביעי והמכובד. במשחקים בין השתיים ניצחה ניטרה במשחק הבית 1-0 כשבחוץ בסטרדה, נפרדו השתיים בתיקו 2-2. סטרדה קבוצה בינונית ומטה. כבר שנים שהיא מדשדשת במרכז/תחתית הטבלה. ניטרה מהצד השני קבוצת צמרת, יש להȠשחקנים טובים יותר וגם במשחק הזה, ההימור שלי הוא על ניצחון חוץ.

ז'ילינה - סלובן ברטיסלבה - 1 (יחס 1.95)

ז'ילינה פתחה את העונה עם ניצחון חוץ 2-1 על זלאטה. ברטיסלבה מהצד השני ניצחה בבית את קושיצה בתוצאה 2:0. למעשה זהו משחק בۙן האלופה, ז'ילינה לבין הסגנית שלה ברטיסלבה. בעונה שעברה איכשהו, ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ בתוצאה זהה של 2:0. ז'ילינה סיימה את העונה שלה עם מאזן בית יפה מאוד של 15 ניצחונות והפסד בודד לברטיסלבה. האורחת מהצד השני השיגה מאזן חוץ של 11 ניצחונות, תיקו אחד וארבעה הפסדים. הפעם, בניגוד לעונה שעברה, אני מאמין שז'ילנה תשיג את הניצחון ותפתח את העונה הזו עם שני ניצחונות רצופים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק