מאנו מנסס מונה למאמן נבחרת ברזיל

אחרי סירובה של פלומיננזה לשחרר את מוריסי רמאליו, הסכים מאמנה המצליח של קורינתיאנס לקחת את התפקיד הנחשק ומונה היום באופן רישמי למאמנה הבא של הסלסאו במקומו של דונגה: "גאה לאמן את הנבחרת"

שבת 24 יולי 2010
מערכת TELFSPORT
מאמנה של קורינתיאנס, מאנו מנסס מונה היום באופן רשמי למאמנה הבא של נבחרת ברזיל, שתארח את המונדיאל הבא ב-2014. המועמד המועדף על ההתאחדות הברזילאית היה מוריסי רמאליו, מאמנה של פלומיננזה אולם קבוצתו סירבה לשחררו ומנסס מונה במקומו.
מנסס יחליף בתפקיד את דונגה, המאמן הקודם שהודח עם ברזיל כבר בשלב רבע הגמר בדרום אפריקה ע"י הולנד. מנסס, שידריך את ברזיל במונדיאל הבא בברזיל ב-2014 אמר: "הסמכתי לאמן את הנבחרת, אני מסופק וגאה להוליך את ברזיל".

מנסס בן ה-Ĵ8 עשה את השם שלו ב-2005 כאשר העלה את גרמיו לליגה הראשונה בברזיל. שנתיים לאחר מכן הוא הוליך את גרמיו לגמר גביע הליברטאדורס. שנתיים לאחר מכן הוא העלה גם את קורינתיאנס לליגה הראשונה והעונה תחת הדרכתו, קורינתיאנס מוליכה את הליגה הראשונה ונמצאת חזק במאבק האליפӕת.

כזכור, ברזיל תארח את המונדיאל הבא ב-2014 ועיני כל העולם יופנו לסלסאו,  שיהיה מן הסתם פייבוריטים ברורים לזכייה שישית במונדיאלים, אחרי האכזבה וההדחה ברבע הגמר בדרום אפריקה ע"י הולנד.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק