1

סרביה היתה גדולה על ישראל

כדורעף: נבחרתו של אריז זלינגר, נכנעה בחצי גמר הפיינל-פור של הליגה האירופית לסרביה החזקה שהביסה ללא תנאי את ישראל 0:3. זלינגר: "יש פער בין הנבחרות, אנחנו מסוגלים לנצח אולי את ההרכב השני של סרביה"

שבת 24 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 נבחרת הנשים של ישראל בכדורעף, הפסידה הערב בחצי גמר הפיינל פור של היורוליג לנבחרת סרביה 3:0 (25:20, 25:12, 25:21). 
הסרביות לא הציגו כדורעף גדול, הוא היה בעיקר יעיל עם עבודה מצוינת בהגנה של ניקוליץ' וראסיץ' שעלו שוב ושוב לחסימות מול ניסיונות התקפה של ישראל.  ויליקי וארטמנקו עם 4 נקודות כל אחת ניסו לשמור את הנבחרת צמודות, אבל הסרביות היו עדיפות יותר וככל שӠמשכה המערכה היתרון שלהן הלך וצמח, 25:20. 

גם במערכה השנייה לישראל לא היתה תשובה למשחק המשובח של הסרביות שניצחו בקלות רבה 12:25. במערכה השלישית ישראל נתנה פייט צמוד יותר אך הפסידה בסופו של דבר 25:21 ו-3:0 במשחק כולו.

טניה פרגӔ, אמר בסיום: "זה לא היה המשחק טוב שלנו, עשינו יותר מידי טעויות במערכה הראשונה, היינו לחוצות מידי ואחרי ההפסד במערכה הראשונה המשחק כבר הלך לאיבוד"

אריה זלינגר התייחס במסיבת העיתונאים להבדלים שבין הנבחרות: "אנחנו מדורגים 90 בעולםĠוסרביה בעשירייה הראשונה ויש קצת פער בין הנבחרות. היום אנחנו מסוגלים לנצח אולי את ההרכב השני של סרביה. אנחנו באנו ליורוליג כדי לצבור ניסיון לקראת המשימה החשובה שלנו, משחקי ההצלבה מול בלארוס בחודש ספטמבר. אני מודה לכולם על קבלת הפנים והאירוח, אנחנו שמחים להיות כאן ומצטערים שגרמנו למארחים כאבי ראש,אבל אנחנו באנו לעסוק בכדורעף ולא בפוליטיקה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק