8 המלצות WINNER ליום שני

הליגה השבדית, הליגה הפינית, הליגה הצ'כית, הליגה הנורבגית ועוד מבחר ליגות, במסגרת המלצות ה-WIɎNER שלנו ליום שני

יום שני 26 יולי 2010
ד, הפסד אחד ושש תוצאות תיקו. בסיבוב הקודם ניצחה לילסטרום בקלות 6:0 בבית, זה היה המשחק היחיד אי פעם בין שתי הקבוצות האלו. לילסטרום אמנם לא לוהטת במשחקי החוץ שלה, אבל היא גם לא מרבה להפסיד. הונפוס חלשה מספיק בכדי שלילסטרום תשיג את ניצחון החוץ השני שלה העונה. אני מסמן כאן 2.

וי.פי.אס - מראייהמן - X (יחס 2.70)

וי.פי.אס במקום השישי בטבלה כשהיא בכושר מצויין אחרי שני ניצחונות רצופים ושלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היߐ תארח היום את מארייהמן שבמקום ה-12 בטבלה כשזו אחרי ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו. וי.פי.אס משיגה העונה בבית מאזן של 4-1-2, מראייהמן במקום ה-12 בטבלה עם הפסד חוץ אחד ועם מאזן של 2-3-1 במשחקי החוץ שלה. יהיה משחק צמוד לדעתי עם יתרון של וי.פיĮאס. למרות הביתיות, אני מסמן כאן X.

אורברו - אלפסבורג - X (יחס 2.60)

אורברו מדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אלפסבורג שבמקום החמישי בטבלה כשזו אחרߙ תיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. אורברו בבית משחקת מצויין עם חמישה ניצחונות ושני הפסדים, אלפסבורג בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד בלבד, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. בסיבבו הקודם נפרדו הקבוצות בתיקו מטורף של 3-3. אורברו בדכ' מתקשה במשחקים שӜה מול אלפסבורג והיא ניצחה פעמיים בלבד במהלך עשרת המשחקים האלו. יהיה משחק צמוד וגם במשחק הזה, כמו בהמלצה הקודמת, אני מאמין בתיקו .

הלסינבורג - האקן - 1 (יחס 1.35)

הלסינבורג במקום הראשון בטבלה והיא מגיעה למשחק היום דווקא בכוߩר לא טוב בליגה והיא אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים ואם מוסיפים לזה את ליגת האלופות, אז היא עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים. היא תארח היום את האקן שמדורגת במקום ה-11 בטבלה וזו אחרי ניצחון ליגה, זאת אחרי תיקו והפסד. הלסינבורג בבית היא הקבוצ۔ הטובה בליגה ביחד עם מאלמו, כשהיא עם שבעה ניצחונות בשבעה משחקים ביחס שערים 12-4. האקן בחוץ עם מאזן של 2-2-3 ולדעתי הלסינבורג תמשיך ביכולת הביתית המצויינת שלה. אני מסמן כאן 1.

תגובות

טלספורט בפייסבוק