פאר במקום ה-16, דודי סלע 104

הטניסאית הבכירה לא שיחקה בשבוע האחרון ושמרה על מקומה. דודי סלע נותר מחוץ ל-100 הטובים בעולם וצנח בשני מקומות. הראל לוי רק במקום ה-197

יום שני 26 יולי 2010
מערכת TELESPORT
למרות שאיבדה בשבוע שעבר את מאמנה הדרום אמריקאי,&nbͳp;שחר פאר ממשיכה להתכונן לקראת טורניר סטנפורד בארה"ב ועושה זאת עם מאמנה הזמני, האמריקאי אליוט טלטצ'ר. ייתכן כי טלטצ'ר ימשיך עם פאר כמאמן הקבוע, אך החלטה תתקבל לאחר הטורניר. בעברו אימן את פיט סמפראס.

את הבוקר פתחה פאר באותו המקום בדיߨוג העולמי, 16 בעולם, לאחר שלא שיחקה בשבוע האחרון ושמרה על מקומה. את טורניר סטנפורד תפתח שחר מול הסלובקית, דניאלה האנטחובה. 

 מי שזז בדירוג העולמי שני שלבים גם כן, אך כלפי מטה, הוא דודי סלע שנותר מחוץ ל-100 הטובים בעולם והוא מדורג 10̴. דודי סלע יפתח כבר הלילה את השתתפותו בטורניר לוס אנג'לס מול הבלגי קאסבייר מאליס.

נועם אוקון טיפס מקום אחד בדירוג העולמי והוא כעת 106. אוקון גם כן משחק בטורניר לוס אנג'לס, והלילה הוא עלה לסיבוב המוקדמות השלישי לאחר שניצח בשלוש מערכות את הבריטי ג'יימס וורד.

המחבט מספר 2 של ישראל, הראל לוי, איבד נקודות זכות רבות וצלל 41 שלבים, עד למקום ה-197 בעולם. לוי ישחק גם הוא השבוע בארה"ב וישתתף בצ'לנג'ר גרינבי. בדירוג הזוגות שמר על מקומו אנדי רם, 10 בעולם, בעוד יוני ארליך התקדם שני שߜבים והוא ממוקם 61.

תגובות

טלספורט בפייסבוק