ראול נפרד: ריאל זה הבית שלי

אחרי 18 שנים בריאל מדריד, הודיע ראול גונזאלס, שגדל דווקא ביריבה העירונית אתלטיקו, על פרידה מהמועדון: "זה הרגע הקשה בקריירה שלי. אני אמשיך לשחק כדורגל עד שייגמר לי הכח"

יום שני 26 יולי 2010
מערכת TELESPORT

יום עצוב בתולדותיה של ריאל מדריד. דווקא בקבוצה שכל-כך הרבה שנים הייתה בנויה על מסעות רכש וגלאקטיקוס, תמיד היה שם מספר 7 בחוד ההתקפה, החלוץ שכל עונה נדחק בתכניות עד קצה הספסל וקיבל את הבמה המרכזית במאני טיים.

אבל אחרי 18 שנים במועדון, ראול גונזאלס הודיע היום על עזיבתו. הסמל נצחי של ריאל מדריד, שבכלל גדל ביריבה העירונית אתלטיקו מדריד, רחוק מתכניות המאמן ובשל כך העונה החליט לעזוב. 

ראול התקשה לעצור את הדמעות ואמר במסיבת העיתונאים: "זה הרגע הכי קשה בקריירה שלי. אני חי כדורגל, זה הכלȠבשבילי, אני אוהב כדורגל ואמשיך לשחק עד שייגמר לי הכח. אני לא אשכח שום רגע בריאל מדריד, המועדון הזה הוא כמו משפחה בשבילי".

גם נשיא המועדון, פלורנטינו פרס, הוסיף לאחר דברי החלוץ: "אני חולם שכל שחקן בריאל מדריד יהۙה כמו ראול. זאת לא פרידה, זה להתראות עד הפעם הבאה. תודה על כל מה שנתת לנו ועל הכבוד שהבאת לנו".

ראול עוזב את הסנטיאגו ברנבאו בגיל 33, כמלך השערים של ריאל מדריד בכל הזמנים. על-פי הדיווחים צפוי ראול להצטרף לשאלקה הגרמנית. ב-16 עונות בקבוצה̠הבוגרת של המועדון הוא כבש 228 שערים ב-550 משחקים ורק בשתי עונות כבש מתחת ל-30 שערים. 

בעונה שעברה איבד ראול את מקומו ומצא את הרשת 9 פעמים בלבד ב-37 משחקים בליגה הספרדית ובליגת האלופות. מאז עזיבת פרננדו היירו לפני כ-7 שנים החלוץ שימש כקפט۟ המועדון, עימו זכה 3 פעמים בליגת האלופות, 6 פעמים בליגה הספרדית וארבע פעמים בסופר קאפ.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק