בביתר מתלבטים: ערן לוי או סטיבן כהן

יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין נפגש אתמול בערב עם השניים. בקבוצה יחתימו רק אחד מהם, בכפוף להӗלטתו של המאמן אורי מלמיליאן. הערב ינסה קורנפיין לסגור את מכירתו של טוטו תמוז לבירסחוט הבלגית

יום רביעי 28 יולי 2010
שלמה חסיד

אחרי שהגישה את התקציב לעונת 2010/11, בבית"ר ירושלים מנסים לסגור את הסגל הסופי של הקבוצה לקראת פתיחת העונה הרישמית, כבר ביום שבת כשייחלו משחקי גביע הטוטו.

אתמול בערב (שלישי) נפגש איציק קורנפיין היו"ר עם סטיבן כהן, קשרה של הפועל רעננה שכבר סגר לפני כחודש בהפועל ת"א, שלבסוף החליטה לוותר עליו. אחרי הפגישה עם כהן, נߤגש קורנפיין גם עם ערן לוי, חלוצה של הפועל חיפה שמתאמן תקופה ארוכה עם בית"ר.

בבית"ר לא יכולים לעמוד כלכלית בהחתמה של שני השחקנים ולכן ההחלטה היא שרק אחד מהשניים יוחתם, זאת בכפוף להחלטתו של היו"ר איציק קורנפיין. נכון לעכשיו, נוטיӝ הסיכויים לטובתו של סטיבן כהן, שנתן עונה נהדרת בהפועל רעננה.

בכל מקרה, ההחתמה של אחד מהשניים - ערן לוי או סטיבן כהן, תלוייה כמובן במכירתו הצפוייה של טוטו תמוז. בבית"ר מקווים מאוד לסגור את מכירתו של תמוז משום שאם לא יצליחו להיפטר מהחלוץ שۢלותו יקרה מאוד למועדון, בקבוצה לא יוכלו לעמוד כלכלית בעלותם של שחקני הרכש שהגיעו.  ערן לוי מצידו, החליט לא להגיע לאימון הבוקר של הקבוצה עד אשר תיסגר החתמתו בקבוצה.

הערב, צפוייה להתקיים פגישה נוספת בין תמוז לאיציק קורנפיין בניסיון לזרז אתĠמכירתו של תמוז לקבוצה בירסחוט הבלגית, שהביעה בו עניין. נכון לעכשיו, הבלגים מציעים 200 אלף יורו עבור תמוז, כאשר בבית"ר דורשים מחיר גבוה יותר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק