ססק הוא הקפטן ודבר לא השתנה

לקראת טורניר האמירויות בהשתתפות ארסנל, סלטיק, ליון ומילאן, מאמן התותחנים משוכנע כי ססק פברגאס נשאר בארסנל ויוביל את הקבוצה להישגים: "אחרי שזכה במונדיאל, ההישג הכי גדול שלו יהיה לזכות באליפות"

שבת 31 יולי 2010
מערכת TELESPORT

טורניר האמירויות השנתי באיצטדיון לונדון ייפתח ההערב, בהשתתפות סלטיק, ליון, מילאן וכמובן ארסנל, המארחת. זו הייתה הזדמנות נוספת לשמוע את מאמן ארסנל, ארסן ונגר, שלא יכול היה שלא להתייחס לקפטן שלו המחוזר אחרי ברצלונה, פרנססק פברגאס.

ארסן ונגר אמר לקראת פתיחת העונה שלו עם ארסנל: "הסגל שלנו בהחלט מספק, אבל ססק יעזור לנו להשיג את המטרות. הוא בן 23 עכשיו ואחרי שזכה עם ספרד בגביע העולם, ההישג הגדול ביותר שלו יכול להיות זכייה עם ארסנל באליפות".

ברצלונה כבר הגישה עבור הקשר הצעה בגובה 29 מיליון יורו, אולם ארסנל שוב ושוב דחתה את האפשרות שהקשר המחונן של נבחרת ספרד ישוב לברצלונה, בה החל את הקריירה בגיל נוער: "לאורך כל הקיץ אמרתי שפברגאס הוא הקפטן שלנו ויי۩אר איתנו. למרות כל ההשערות הקיץ, שום דבר לא השתנה".

ובהתייחסות אחרונה של מאמנו לגבי הקיץ, אמר ונגר לאור התקרית בחגיגות גביע העולם של ספרד, שם הולבש פברגאס בחולצה של ברצלונה: "זה היה חלק מחגיגות זכייה בגביע העולם, אפשר להבין את זה כשמדובר בחגיגה של חברים. ססק אמר כל הזמן שהוא מחוייב לארסנל ושמח להישאר פה. תראו את אורך החוזה שלו כאן, אני חושב שזה ל-5 השנים הקרובות, אין דרך טובה יותר מזו להראות עד כמה אתה מחוייב למועדון".

למרות כל זאת, וללӐ קשר לחיזורים של ברצלונה אחר הקשר, הקפטן של ארסנל ייעדר ממשחקי גביע האמירויות לאחר שזכה למנוחה עד החמישי באוגוסט, יום חמישי. בסוף השבוע הקרוב הוא צפוי לשוב לאימונים. 

צילום: Getty Images

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק