צרות כלכליות בבלקפול

העולה החדשה לפרמייר-ליג וקבוצתו החדשה של בלם מכבי חיפה בעונה שעברה, דקל קינן, עוד לא השלימה את תשלום מענקי ההעפלה לשחקניה. ייתכן גם כי לא תוכל לפתוח את העונה באצטדיונה הביתי

שבת 31 יולי 2010
מערכת TELESPORT
העולה החדשה̠לליגת הפרמיירליג האנגלית, בלקפול, עוד לא פתחה את העונה החדשה וכבר נמצאת תחת לא מעט בעיות, עוד לפני שהיא תיאבק, ככל הנראה, בתחתית הליגה. בעיתון ה"מירור" האנגלי מדווח הבוקר (שבת) כי לא רק שהקבוצה מתקשה בהבאת שחקני רכש, כשגם דקל קינן עוד לא הוצג רשמית, אלא שהיא גם עשויה שלא לפתוח את העונה באצטדיונה הביתי.

על-פי הדיווח, הקבוצה עוד לא שילמה למספר שחקנים את מענקי העלייה לליגת הפרמיירליג, כשבין השחקנים נמצאים שטרם קיבלו את כספם נמצאים קית' סאות'רן, אלכס בפטיסטה, סטפן קרייני וۦ'רלי אדם, כאשר לכל אחד מהשחקנים הנ"ל מגיע תשלום בסך 400 אלף ליש"ט.

בנוסף לכך, הקבוצה עוד לא רכשה אפילו לא שחקן אחד הקיץ, כשדקן קינן עשוי להיות שחקן הרכש הראשון. בלם נבחרת ישראל אמנם נמצא עם הקבוצה כבר זמן רב, אולם בעקߑות הבעיות הכלכליות הרשמתו והצגתו עוד לא נערכה. זאת למרות שדקל קינן הגיע בהעברה חופשית. במהלך הפגרה הקבוצה איבדה שלושה שחקנים.

ולסיום, ייתכן מאוד אף כי בלקפול לא תוכל לפתוח את העונה החדשה באצטדיונה הביתי, בלומפילד רואד. אמנם מדובר בבߢיה שמזכירה את מחוזותינו, אבל הבלומפילד רואד עובר שיפוצים על מנת שיוכל לעמוד בתקן המינימום של הפרמיירליג ונכון להיום מסתמן כי משחק הליגה הראשון מול וויגאן עלול להיערך במגרש אחר.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק