1

פברגאס, אתה עושה את טעות חייך

לא ברור איך ססק פברגאס שוקל לוותר על הקהל הכי המדהים בעולם מאיצטדיון האמירויות בשביל להיות שוליית הקוסמים בברצלונה. פברגאס, אמיגו, אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה לעשות?

יום שלישי 19 יולי 2011
שלמה חסיד
 אם יש משהו שמרגיז אותי אפילו יותר מהלחות הבלתי נסבלת של תל אביב, זה ההתנהגות המטומטמת, ההזויה וההרסנית של ססק פברגאס, שחולם לעבור ממועדון גאה, אצילי ומדהים כמו ארסנל לטובת מפלצת יחסי הציבור של ברצלונה.

לכולם ברור, כולל לססק עצמו, שהוא הולך להיות שחקן מחליף אצל גווארדיולה. בשנה שעברה, בימי המונדיאל, הוא נוכח לדעת כמה זה קשה לראות מבחוץ את החברים שלך לקבוצה, כשהמאמן לא סופר אותך, ואתה נאלץ להשלים עם מעמדך כאסקופה הנדרסת ߩל הכוכבים הגדולים.

אז מילא אם פברגאס היה משחק בויאדוליד, סראגוסה, חטאפה או אוסאסונה. היינו סולחים לו על הרצון להתאבק באבק הכוכבים שנושר ממסי. אבל לוותר על המועדון המדהים בתבל, שזה ארסנל, בשביל לקפוא מקור על הספסל של גווארדיולה? מה נסגר איתך, ߤברגאס? אתה בטוח שהכול בסדר אצלך?

לארסנל יש את הקהל הטוב ביותר בעולם, בכלל ללא מתחרים. האוהדים באיצטדיון האמירויות רואים בססק אללים הבלתי  מעורער. סניור פברגאס, האם אתה באמת מוכן לוותר על האקו המדהים באמירויות, בשביל להיכנס בדקה השמונים מߕל חרס, במצב של 0:6 לבארסה, כדי שהקהל יריע למסי שאותו אתה מחליף? אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה?

אני במקום פברגאס הייתי מתאפס על עצמי, מסדר את המחשבות בראש, מבין שאני נמצא במועדון סופר מיוחד עם היסטוריה מפוארת, הווה מדהים ועתיד גדול, עם מאמן תותח, ߕמפסיק להתייחס בקלות ראש בלתי נסבלת לשפע האהבה שאליהם אני זוכה במועדון, ומבריז לבארסה. רק ככה יש לססק הזדמנות לכפר על הטעות שעשה כשהוריד מכבודו והסכים לחשוב על מעבר לנואו קאמפ.

צילום: GETTYIMAGES
   

תגובות

טלספורט בפייסבוק