מישאלוב על סף חתימה בביתר

משה מישאלוב, הקשר שמתאמן עם הקבוצה בימים האחרונים, נפגש הבוקר עם איציק קורנפיין וצפוי לחתום בבית"ר, כמו גם ליאור ראובן שחתם הבוקר. סטיבן כהן ערך אימון בכורה, אך טרם חתם על חוזה בקבוצה

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 למרות המשבר הכלכלי שהטיל עליה צל ענקי, בית"ר ירושלים ממשיכה להתחזק Ӝקראת העונה הקרובה. אחרי שסגרה את רוב התנאים להחתמתו של סטיבן כהן, שהתאמן היום עם הקבוצה, בית"ר קרובה לסיכום גם עם מושיקו מישאלוב.

מישאלוב, שמתאמן גם הוא עם הקבוצה בשבועות האחרונים, נפגש הבוקר עם יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין וסיכם עקרוӠית את תנאיו לעונה הקרובה. למישאלוב יש גם הצעה מקבוצה בקפריסין, אולם הוא מעדיף להישאר בישראל ולשחק בבית"ר ירושלים. 

מישאלוב, היה אחד השחקנים היותר מרשימים של בית"ר במחנה האימונים שלה בגרמניה ואורי מלמיליאן התרשם ממנו לטובה. החתימה הרשמית צפוייה בשעות הקרובות. מישאלוב, יהיה שחקן הרכש השלישי של בית"ר העונה אחרי החתמתם של סרג' איילי מהפועל ר"ג ושל ליאור ראובן.

לגבי סטיבן כהן. קשרה של הפועל רעננה בעונה החולפת, ערך היום אימון ראשון עם בית"ר ירושלים ומרבית פۨטי החוזה כבר סוכמו בין בית"ר לנציגיו, אולם חתימה רשמית עדיין טרם בוצעה.

המחלוקת נובעת בשל תנאי השחרור של כהן מקבוצתו הפועל רעננה. סטיבן כהן טוען שהוא שחקן חופשי מאחר ורעננה ירדה ליגה, אולם אשר אלון דורש עבורו דמי שיחרור.

תמונה: בית"ר נט

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק