צועד באדום: טורס נשאר בליברפול

פרננדו טורס החליט להישאר באנפילד והצהיר באתר הרשמי של הקבוצה: "זה המועדון הכי טוב באנגליה, אני שמח מאוד לחזור. הציפיות בקבוצה תמיד גבוהות והשנה נצטרך להשתפר משמעותית"

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
פרננדו טורס, שהיה מאכזב מאוד במונדיאל המשחקים האחרון עם נבחרת ספרד, אף על-פי שהצליח לזכות בתואר אלוף העולם, חזר היום לאנגליה אחרי גל שמועות שקישר אותו עם מעברים בסכומי עתק לצ'לסי ולמנצ'סטר סיטי. 

החלוץ שהגיע מאתלטיקו מדריד לאנגליה כבר בשנת 2007, והצהיר על אהדתו לליברפול עוד בימיו כשחקן אתלטיקו מדריד, אמר להיום לאתר הרשמי של ליברפול כי הוא שמח לחזור אחרי חופשה וסיפר כי הוא נשאר באנפילד גם בעונת המשחקים הקרובה.

"זה המועדון הגדול ביותר באנגליה ואני שמח מאוד לחזור אחרי חופשה. לליברפול יש בכל עונה מטӨה להיאבק על כל התארים, זה מועדון גדול מאוד והציפיות ממנו כל עונה גבוהות. בעונה שעברה לא הצלחנו, השנה נצטרך להשתפר משמעותית ואני בטוח שנצליח לעשות זאת".

פרננדו טורס סיפר על הקשר שלו למועדון והסיבה להישארות: "המחויבות שלי למועדון̠ולקהל היא בדיוק כפי ביום שחתמתי בקבוצה. אני כבר משותקק לפגוש את הצוות, את השחקנים ואת השחקנים החדשים שהגיעו הקיץ. אני מאוד מתרגש לפתוח עונה בליברפול".

"המאמן רוי הודג'סון הגיע אליי בזמן החופשה בשביל לדבר איתי ואני מאוד מעריך אותו עלĭכך. הוא סיפר לי על המטרות של הקבוצה העונה ועל מה שהוא רוצה ממני, אני מצפה כבר לעבוד איתו ומקווה שהוא האיש המתאים לתפקיד. תואר אחד עם ליברפול שווה כמו שלושה או ארבעה תארים בכל מועדון אחר ואני מקווה שהשנה נוכל להביא זאת לאוהדים".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק