רובן פצוע, באיירן זועמת על הולנד

אריאן רובן, שהצעיד את באיירן מינכן לאליפות בגרמניה ואת הולנד עד לגמר המונדיאל, פצוע וייעדר בחודשיים הקרובים. בקבוצתו זועמים על הנבחרת ואומרים: "ביקשנו מפיפ"א לבדוק את העניין"

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
אריאן רובן רשם את עונת השיא שלו אחרי שהביא את באיירן מינכן לזכייה גדולה באליפות גרמניה, הצעיד את הקבוצה עד לגמר ליגת האלופות ולמרות פציעה הצליח לסחוף ביחד עם ווסלי סניידר את נבחרת הӕלנד עד לגמר המונדיאל, שם נעצרה על-ידי ספרד.

אך העונה הארוכה עלתה לקשר בפציעה שגרתית נוספת, שתשבית אותו בחודשיים הקרובים. רובן מרבה להיפצע וכזכור גם את המונדיאל פתח רק לקראת סיומו של שלב הבתים, כששותף חלקית במשחק האחרון לפנә שלבי הנוק-אאוט. 

לאחר שהגיעו היום תוצאות הבדיקה שאיבחנו את ההיעדרות הצפויה, יצאו ראשי באיירן מינכן נגד הנבחרת ההולנדית. קרל היינץ רומינגה, יו"ר באיירן מינכן, זעם על נבחרתו של הקשר: "אנחנו כועסים, זו לא הפעם הראשונה שאנחנו משחרۨים שחקן לנבחרת ומקבלים אותו פצוע לתקופה ארוכה. ביקשנו מפיפ"א לבדוק את העניין".

רובן אף הגדיל לאחרונה וסיפר כי הוא מתקשה לשכוח את ההחמצה הגדולה בגמר המונדיאל מול ספרד, אז יכול היה להכניע את איקר קסיאס באחד על אחד ונבלם על-ידי השוער: Ħquot;זאת הייתה ההזדמנות הכי טובה במשחק, קיבלתי כדור מושלם וטעיתי. יכול להיות שההזדמנות הזאת לזכות לא תחזור לעולם".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק