אלברז לעוד שלוש שנים בביתר

כריסטיאן אלברז חתם הבוקר לשלוש העונות הבאות בבית"ר, תמורת סכום נߞוך בהרבה מחוזהו המקורי. אלברז יערוך הופעת בכורה ביום שבת מול הפועל ב"ש. חן עזריאל נפצע וייעדר. מישאלוב בדרך לחתימה

יום רביעי 04 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 בית"ר ירושלים ממשיכה להתחזק לקראת העונה הקרובה. אחרי שהחתימה את ליאור ראובן וסרג' איילי וסיכמה על הצטרפותם של סטיבן כהן ומושיקו מישאלוב, החתימה הבוקר הקבוצה גם את כריסטיאן אלברז.

אלברז, חתם בבית"ר ירושלים לשלוש העונות הבאות, אחרי שאתמול בערב הגיע השיחרור של השחקן מקבוצה צ'יפאס המקסיקנית, בה הוא שיחק בעונה החולפת. כזכור, אלברז היה על סף סיכום בהפועל ת"א, שוויתרה עליו בסופו של דבר והמגן העדיף להישאר בבית"ר תמורת שכר הנמוך בהרבה מחוזהו המקורי.

אלברז, יוכל לערוך הופעת בכורה מחודשת בבית"ר כבר ביום שבת, במשחק גביע הטוטו של הקבוצה מול הפועל ב"ש. מי שיחמיץ את המשחק מול ב"ש הוא החלוץ חן עזריאל, שנפצע אתמול במהלך אימון בית"ר והוא מושבת לשבועיים הקרובים.

בקבוצה מקווים לסגור בימים הקרובים את רכישתם של מושיקו מישאלוב, שמחזיק בהצעה מקפריסין ושל סטיבן כהן, שמתקשה להשיג שיחרור מהבעלים של הפועל רעננה, אשר אלון. 

בבית"ר ממתינים שטוטו תמוז, יחתום כבר בימים הקרובים בגħרמינל בירסחוט הבלגית ובכך יחסוך למועדון את משכורתו השמנה וגם יכניס לקופה הדלילה של המועדון סכום לא מבוטל עבור מכירתו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק