11 המלצות WINNER ליום חמישי

משחקי מוקדמות הליגה האירופית במוקד ההמלצות שלנו למשחקי ה-WINNER. הכנסו וצפו בהמלצות משחקי היום

יום חמישי 05 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
דרס - 1 (יחס 2.Ĵ5)

משחק ענק היה המשחק הראשון בדנמרק, בו ניצחה לוזאן השוויצרית במפתיע בתוצאה 3-2. אמנם ראנדרס היא לא קבוצה ממש חזקה בקנה המידה הדני, אך היא טובה יותר מלוזאן ובכל זאת הפסידה לה 2-1. לוזאן פתחה את העונה שלה בשוויץ' עם שני ניצחונות יפים מאוד,Ġ2-0 על ויל זאת אחרי ניצחון 4-0 על וינטרתור במחזור הראשון. ראנדרס מהצד השני פתחה את העונה עם 3-2 יפה מאוד על ברונדבי אך היא סיימה רק בתיקו מול אודנסה במחזור השני והפסידה במחזור השלישי 2-0 בבית לנורדסלנד. להערכתי, לוזאן תסיים את הסיפור היום ותנצח כאן.
̍
מכבי ת'א - אולימפיאקוס - 1 (יחס 2.45)

אילולא ההרחקה במשחק הראשון, מכבי ת'א לדעתי לא היתה מפסידה ביוון והיתה יוצאת עם תוצאה טובה יותר משם. לבסוף הפסידה מכבי ת'א רק 2:1 כלומר ניצחון דחוק של 1-0 יעלה אותה היום לסיבוב הבא. את השער הזה תרצה מכבי להשיג כמה שיותר מהר בכדי שהיא תוכל לחזור ולשחק רגוע. מכבי ת'א גם ניצחה 2-0 את מכבי נתניה השבוע בגביע הטוטו ומכבי ת'א בהחלט מוכנה למשחק היום. יצחקי שטרם כבש במשחק רשמי ינסה הפעם לכבוש מול מגרש מלא אוהדי מכבי ת'א. ראינו שאולימפיאקוס היא לא כזאתȠקבוצה גדולה ומול מגרש ריק היא לא ממש אותה קבוצה חזקה כפי שאנחנו מכירים. הפעם, מול מגרש מלא, ועוד באוהדים של מכבי ת'א, היתרון יהיה כפול לזכותה של מכבי ת'א, שלדעתי תעשה את העבודה ובניגוד לווינר, לדעתי היא תנצח כאן היום.

יאבלונץ' - אפועל ניקוסיה - 1 (יחס 1.85)

ניקוסיה ניצחה 1-0 קטן בית את יאבלונץ' הצ'כית, והמשימה שלה היום לשמור על התוצאה הזו היא קשה מאוד. יאבלונץ' פחתה בשבוע שעבר את הליגה בצ'כיה והיא ניצחה את ברנו במחזור הראשון כשלאחר מכן היא הובסה 4-1 מול סיגמה אולומוץ' וסיימה בתיקו 1-1 מול טפליצה במחזור האחרון. ניקוסיה טרם פתחה את העונה שלה בקפריסין ופערי האיכות בין שתי הקבוצות לדעתי גדולים מאוד. יאבלונץ' תעשה את העבודה שלה לדעתי בבית ותשיג את הניצחון המיוחל, בשבילה אני מקווה שזה יהיה בהפרש של לפחות שני שערים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק