למה בעצם אנחנו משלמים?

לא יכול להיות שאף משחק בגביע הטוטו לא ישודר בערוצים הישנים. אם בלאה הכי לא מראים כלום בערוצים האלה, אפשר להתנתק מהם

יום שני 09 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 לא ברור לי מה מתרוצץ במוחם של הקודקודים בערוץ הספורט.  עד כמה הם חושבים שאנחנו פראיירים? אולי רק חרם צרכנים על הערוצים הישנים שלהם ילמד אותם שאנחנו הלקוחות לא כאלה מטומטמים.

הנה חלק מארועי הספורט שנערכו בישראל ובעולם בשבוע האחרון: משחקי גביע הטוטו בליגות העל והלאומית, משחקי הליגה הצרפתית, הסופר-קאפ הגרמני, הסופר-קאפ הפורטוגלי, משחקי הליגה הבלגית, מגן הקהילה באנגליה, משחקי הליגה ההולנדית, משחקי הליגה הרוסית, מוקדמות ליגת האלӕפות, מוקדמות הליגה האירופית, אליפות אירופה בשחייה, משחקי מוקדמות אליפות אירופה בכדורסל, ליגות כדורגל מדרום אמריקה, תחרות הדיימונד ליג המסקרנת שנערכה בשבדיה ודודי סלע זוכה בטורניר ונקובר.

את הזכויות לחלק מהארועים הנ"ל רכשה חברת צ'רלטון ושߙדרה אותם בספורט1 וספורט2, חלק אחר נרכש על-ידי ערוץ הספורט ושודר בערוץ 5+LIVE ומשחק הכדורסל של נבחרת ישראל מול לטביה שודר בערוץ 1. אף אחד מעשרות משחקי הכדורגל, הכדורסל או ארועי ספורט אחרים לא שודר בערוץ הספורט או בערוץ ספורט 5+.

מכל, החלטה המקߕממת האחרונה שנלקחה על ידי ערוץ הספורט היא לא לשדר אף משחק בגביע הטוטו בערוצים הישנים, ערוץ הספורט או ספורט 5+, שהוא למי ששכח, ערוץ פרימיום לכל דבר ועניין. כל המשחקים שמשודרים על ידם הם במסגרת הערוצים ה"חדשים", בתשלום. ואני שואל: למה?
ļbr/> ראשי ערוץ הספורט, אם יש לכם שני ערוצים ישנים, ואתם לא משדרים בהם כמעט כלום, מוטב להתנתק מהם, ולא לשלם עליהם אפילו 20 שקל בחודש. הרבה יותר חכם מצדכם היה לשדר משחק אחד או שניים בערוץ ספורט 5+ ואת היתר בערוץ הלייב. אבל הרצון הבלתי נדלה שלכם לאלץ אותנו,Ġהצרכנים, להצטרף לחבילה הלא כדאית של הערוצים הנוספים בתשלום גוברת על כל היגיון.

חבל מאוד שההתאחדות לכדורגל נותנת יד לראוותנות של קברניטי הערוץ, ולא דואגת לאינטרס של כלל חובבי הכדורגל. יש לי הרגשה שרק אם הצופים יתחילו להצביע בשלטים המצב ישӪנה. ואם לא נצפה בבני יהודה נגד הפועל רמת גן נסתפק בבנפיקה מול פורטו, רק אל תתנו לנו הרגשה שעובדים עלינו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק