גולסה ומשומר בהרכב של אלישע

מכבי חיפה השלימה את הכנותיה לקראת המשחק הערב מול מינסק בבלארוס. אייל משומר ואייל גולסה יפתחו בהרכב על חשבונם של עלי עותמאן ומוחמד גאדיר. יניב קטן: "אנחנו משחקים מול קבוצה ביתית מאוד"

יום חמישי 05 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 מכבי חיפה השלימה את הכנותיה לקראת המשחק הערב מול מינסק במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. הירוקים ינסו לשמור הערב על היתרון השברירי (0:1) מהמשחק הראשון ולעלות לשלב הבא על חשבון הבלארוסים.

אלישע לוי, פירסם את ה۔רכב שיפתח הערב במינסק, בו הוא ערך שני שינויים לעומת ההרכב שפתח במשחק הראשון בחיפה. אייל גולסה שנכנס כמחליף במשחק הראשון, יפתח הערב בהרכב במקומו של מוחמד גאדיר. אייל משומר יפתח כמגן ימני במקומו של עלי עותמאן.

אלישע לוי, הזהיר את חניכיו משאננות̠לקראת המשחק הערב: "אנחנו קבוצה יותר טובה ממינסק, אבל בבית שלהם זה הולך להיות קשה". אלישע, הראה לחניכיו קלטת וידאו מהמשחק הקודם והזהיר את חניכיו מהמתפרצות של הבלארוסים.

יניב קטן, שיערוך הופעה מספר 55 באירופה הערב, אמר לאתר הרשמי: &quůt;הספקנו לחוש את האווירה, אנו עומדים לשחק מול קבוצה הנהנית מביתיות ונעשה הכל כדי לחלוף על פניהם בדרך לשלב הפליי-אוף ולהשתתפות בבתים. לרשותנו קבוצה צעירה המתגבשת ואני סומת על חבריי שישקיעו את הכל כדי שנעבור את המשחק הקשה במינסק".

ההרכב הפותח במינסק: אדרי, משומר, קאנוטו, מימון, מסיללה, בוקולי, קולמה, גולסה, רפאלוב, קטן, דבאלישווילי

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק