יצחקי: הצלחנו לעשות דבר ענק

הליגה האירופית: חלוץ מכבי ת"א, ברק יצחקי מתחיל להתרגל למועדון החדש: "קיבלתי כאן תמיכה גדולה". יוסי מזרחי: "בהתחלה חשבנו שאין כלל סיכוי, אבל הלב והנשמה הכריעו". לינן: "מכבי היו אגרסייבים יותר"

יום חמישי 05 אוגוסט 2010
אביחי קרבציק
 המון לחץ השתחרר בבלומפילד לאחר הניצחון של מכבי תל אביב 0:1 על אולימפיאקוס והעלייה לשלב הבא בליגה האירופאית. מכבי חולמת על הגרלה נוחה, אבל הכל פתוח בהגרלה שתערך ביום שישי.

מאמן מכבי תל אביב, יוסי מזרחי סיכם את הניצחון: "ההתרגשות היא לקהל העצום הזה, שדחף אותנו מהדקה הראשונה. ניצחנו קבוצה מצויינת עם תקציב ענק, מגיע כל הכבוד לבחורים. בהתחלה חשבנו שאין סיכוי, אחרי שלמדנו אותם הבנו שאם נשחק נכון עם לב ונשמה נוכל להצלәח. 

"אני שמח בשביל הבחורים, שעוברים תקופה לא קלה. קבוצה חדשה כמעט לגמרי, זה הישג נפלא לבחורים. משחק ההגנה שלנו היה יוצא מהכלל, העמדנו את אולימפיאקוס על מצב אחד. יש עוד מה להשתפר".

חלוץ מכבי ת"א, ברק יצߗקי: "זה רגע משמח. אולימפיאקוס קבוצה יותר גדולה מאיתנו, הצלחנו לעשות כאן דבר ענק. כל הכבוד לכולם, באנו עם לב גדול. עשינו את זה. הגעתי לכאן וקיבלתי תמיכה גדולה, התחברתי מהר. אני לא שוכח שגדלתי בבית"ר, ואני אוהב את כולם שם. התמודדתי עם לחץĬ נולדנו בשביל הרגעים האלה".

מאמן אולימפיאקוס, אוואלד לינן אמר לאחר ההפסד: "מכבי ת"א היו אגריסים יותר. לא הגענו למצבים גם ששלטנ בכדור. לא לשכוח שאנחנו שיחקנו מול מגרש ריק והם מול מגרש מלא".

תגובות

טלספורט בפייסבוק