7

16 המלצות WINNER לשבת

משחקי הליגה הצרפתית, גביע הטוטו בישראל, הליגה השבדית, כדורߒל פורטוגלי, ועוד. הכל במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 07 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
שחקנים מצויינים, דוד רביבו ואקס בית'ר ירושלים, מאור מליקסון. בית'ר ירושלים מאושרת לחזור לטדי, היא עשתה מחנה אימונים מוצלח באוסטריה והיא תפגוש את הפועל ב'ש, שאותה מאמן ניר קלינגר, לא מאמן שאהוד על אוהדי בית'ר ירושלים. ההימור שלי, בית'ר ירושלים תנצח את הפועל ב'ש בבית.


משחקים נוספים:

בנפיקה ליסבון - פורטו - 1 (יחס 1.95)

{סופר קאפ} הליגה בפורטוגל תיפתח בשבוע הבא ולבנתיים אנחנו מקבלים יופי של̠משחק בין האלופה בנפיקה לבין פורטו שבעצם גם לא זכתה בגביע, אך מאחר והיא הפסידה בגמר לבנפיקה, היא זו שתשחק מולה היום. בנפיקה עשתה עונה נפלאה בעונה שעברה, היא הפסידה בשני משחקים בלבד לאורך כל העונה וזכתה באליפות ביתרון של חמש נק' על בראגה. פורטו סיימה במקום ۔שלישי בטבלה. המשחק יערך באצטדיון האביירו, מגרשה הביתי של קבוצת ביירה מאר. שלוש פעמים נפגשו הקבוצות בעונה שעברה. בנפיקה ניצחה בסיבוב הראשון 1-0, ניצחה לאחר מכן בגמר הגביע בקלות 3-0 אך בליגה במסיבוב השני היא הובסה 3-1. שני שחקנים בלבד צירפה בנפיקה לצבא הגדול שלה. היא הביאה שני שחקנים ארגנטינאים. את הקשר גטלאן ששיחק בבוקה ג'וניורס בשנה שעברה ואת ג'ארה, חלוץ מצויין ששיחק בארסנל הארגנטינאית בשנה שעברה וכבש שבעה שערים. פורטו מהצד השני חיזקה את עצמה בשישה שחקנים חדשים, כולם שחקנים מצויינים מקבוצות גדולות. הבולטיםȠשבהם הם הקשר סוזה שהגיע מואשקו מבראזיל, ביחד איתו הגיע וולטר, חלוץ ב-21 ששיחק באינטרנסיונל בעונה שעברה. יהיה משחק מצויין כשבסיומו לדעתי בנפיקה תהיה זו שתניף את גביע הסופר קאפ. היא פשוט קבוצה כישרונית יותר, יש לה שחקנים טובים יותר וגם השנה לדעתי היא תזכה בӐליפות.

הירנביין - איינדהובן - 2 (יחס 1.55)

הירנביין סיימה את העונה שעברה במקום ה-11 בלבד לעומת איינדהובן שסיימה באכזבה במקום השלישי בטבלה. שלושה משחקים היו בין השתיים בעונה שעברה, איינדהובן ניצחה 1-0 בליגה ו-3:1 בגביע ובסיۑוב השני בליגה, נפרדו השתיים בתיקו במגרשה של הירנביין. בסך הכל שיחקו הקבוצות 35 משחקים זו מול זו, הירנביין ניצחה בשבעה משחקים בלבד כשאיינדהובן מנצחת בעשרים. שישה שחקנים חדשים החתימה איינדהובן בקיץ האחרון, היא הביאה שני שחקנים ברזילאים צעירים, אחד להגנה, מרӡלו שהגיע מקראקוב הפולנית ואת החלוץ ג'ונתן שהיה שייך לקבוצה טופי, קבוצה ששימו לב, משחקת בליגה השמינית בחשיבותה בברזיל. הירנביין קבוצה בינונית ומטה וגם השחקנים החדשים שהיא הביאה ,לא יעזרו לה לדעתי במשחק הפתיחה מול אחת הקבוצות שמועמדות השנה לזכות באליפות. אני מסמן כאן 2.

תגובות

טלספורט בפייסבוק