ארסנל מכוונת על ריינה

ארסן ונגר מעוניין בחיזוק משמעותי לעמדת השוער. בעקבוצת כך הציעה ארסנל לליברפול 23 מיליון פאונד עבור פפה רכינה. למרות זאת, הקניה האפשרית של ליברפול על ידי המשקיעים הסינים יכולה לטרפד את העיסקה. אנגוג מבוקש בווסט ברומיץ'

שבת 07 אוגוסט 2010
נמרוד הגפני

ארסן ונגר מעוניין מאוד בשעור ליברפול, פפה ריינה וארסנל אף הציעה כבר הצעה רשמית עבור השוער הספרדי בסך 23 מיליון פאונד.

ונגר מעוניין בשוער מהשורה הראשונה בעולם לאחר שגם מנואל אלמוניה ӕגם לוקאס פביאנסקי ספגו ביקורות נחרצות במהלך העונה האחרונה. בארסנל יודעים כי התחזקותה של מנצ'סטר סיטי והמשך יכולת טובה של טוטנהאם, יכולים להעיף אותם מהרביעיה הגדולה של אנגליה ובכף למנוע מהם השתתפות בליגת האלופות, תסריט עליו לא מוכנים באיצטדיון האמירויות לשߞוע בכלל.

לאחר שצלחו להשאיר בשורותיהם את ססק פברגאס, פונים ראשי ארסנל למציאת שוער בעל שיעור קומה. בתחילה היה מעוניין ונגר במארק שוורצר, שוערה של פולהאם, אך ביריבה העירונית פסלו את ההצעה על הסף והאוסטרי יישאר אמנם בלונדון, אך בפולהאם.
האופציה השניה של ונגר היא, כאמור, פפה ריינה. שוערה של ליברפול בשש השנים האחרונות ואלוף העולם הטרי. ריינה נרכש על ידי ליברפול לפני שש שנים בסכום של שישה מיליון פאונד.

למרות ההצעה המכובדת, נראה כי ליברפול תדחה אותה ותשאיר שוב את התותחנים בחיߤושים. הציפיה בליברפול היא שהמשקיעים הסינים ירכשו את המועדון ויזרימו לו כספים, מה שימנע מהם את ההכרח למכור כוכבים נוספים ועל ידי כך לשמור על שוערה המוערך כל כך באנפילד.

למרות הכל, מי שאולי יעזוב את הקופ הוא דויד אנגוג. הצרפתי בן ה21, שכבש שלושה מתוך ארבעת השערים של ליברפול לרשתה של רובטניצקי במוקדמות הליגה הארופית, נמצא חזק בתוכניות של העולה החדשה, ווסט ברומיץ'.

אנגוג עצמו דחה את ההצעה הראשונית של ווסט ברום בחודש שער אך בבגיס מקווים כי החלטתו של פרננדו טורס להישאר בליברפול תשכנע החלוץ הצרפתי הצעיר להסכים להיות מושאל אליהם לעונה אחת

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק