אוניראה הפסידה. על סף פשיטת רגל

הדיווחים ברומניה על הקריסה הכלכלית של קבוצתו של רוני לוי, אוניראה אורזיצ'ני, נמשכים גם היום. שחקני הקבוצה לא קיבלו משכורות כבר 5 חודשים, רוני לוי עשוי לעזוב ולהישאר בליגה הרומנית

שבת 07 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
הדיווחים על כך שאוניראה אוריזצ'ני, קבוצתו הרומנית של רוני לוי, בדרך לקריסה כלכלית ופשיטת רגל שתוביל לסוף דרכו של המועדון נמשכים גם הבוקר (שבת), כשבתקשורת הרומנית מדווחים כי גם עתה לא שולמו משכורות השחקנים.

שחקני סגנית האלופה הרߕמנית לא קיבלו את משכורתם החודשית זו הפעם החמישית ברציפות. בעלי המועדון, דומיטרו בוסקארו, מצוי בבעיות כלכליות קשות בעסקיו הפרטיים, כשגם ההגרלה הקשה במוקדמות ליגת האלופות, שם הודחו על-ידי זניט הרוסית, לא הועילה למועדון שנותר ללא הכנסות אותן קיוו להשיג ממפעלȠליגת האלופות.

בנוסף לכל זה, נשיא המועדון, מיחאי סטויקה, התפטר השבוע מתפקידו לאור המצב. גם מספר שחקנים צפויים להימכר בתקופה הקרובה, כשהמאמן הישראלי כבר קיבל מספר הצעות ברומניה ועשוי לעזוב לטובת מועדון אחר.

אוניראה אורזיצ'ני שיחקה  הערב בליגה הרומנית, מול טרגיו מורס,  ללא מספר שחקנים מרכזיים בקבוצה שלא התלבשו בעקבות אי תשלום המשכורות. לוי וקבוצתו הפסידו 0:1 ובשלושת המחזורים הראשונים צברו נקודה אחת בלבד. כזכור, אוניראה הייתה מבין חמש אפשרויות שיכולה הייתה להגריל מכבי תĦquot;א לקראת שלב הפלייאוף של הליגה האירופית, אולם הצהובים הוגרלו מול פאריס סן ז'רמן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק