שחר: המאמן בשר ודם. טעויות חלק לגיטימי

נשיא מכבי חיפה, יענק'לה שחר ערך מסיבת עיתונאים רישמית לאור ההדחה מהליגה האירופאית: "אם צריך חיזוק נביא. יש כאן שחקנים מוכשרים, אני מאמין בקבוצה"

יום ראשון 08 אוגוסט 2010
אייל כהן
 לאחר השבוע הסוער שעברה מכבי חיפה בעקבות ההדחה מליגת אירופה מול דינמו מינסק, ערך היום (ראשון) נשיא הקבוצה, יענק'לה שחר מסיבת עיתונאים רישמית בכינוס עיתונאי חיפה שנערכה במלון 'לאונרדו' בחוף הכרמל. 

יענק'לה שחר פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "אלישע בשר ודם, לפעמים גם המאמן עושה טעות. בסך הכל אני גאה במועדߕן שלנו, אנחנו עושים דברים טובים. קולגות באירופה אפילו התקשרו אלינו אחרי ההפסד ושאלו איך הפסדתם? זה מראה על הרמה והמעמד של מכבי חיפה". 

שחר הוסיף לגבי ההדחה מול מינסק: "היינו הרבה יותר טובים מהם, היה חסר לנו שתיים שלוש דקות כדי Ӝהעפיל, הייתה טעות של קולמה וחבל. אף אוהד לא הגיע למשחק, וגם אף עיתונאי נראה שנתנו לנו הרגשה "לראות שהיינו שם וללכת הביתה". אלישע אשם? צריך לתת את הזמן לקבוצה להידבק יותר טוב ביחד. צפוייה עונה פחות טובה מזו של העונה שעברה, יש שחקנים חדשים, ייקח ז۞ן לחיבור". 


אריק בנאדו בימים טובים יותר. "לא מקבל את קללות האוהדים"

גם על הרומן החוזרĠבין אריק בנאדו ומכבי חיפה והנתק עם הקהל התייחס שחר: "לא מקבל את הקללות של האוהדים על אריק בנאדו. האוהדים צריכים לתת את ברכת הדרך לשחקן, שהוא חלק מהמועדון". 

תמונות: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.תגובות

d

טלספורט בפייסבוק