הליגיונרים הצטרפו לנבחרת

נבחרת ישראל ממשיכה במחנה האימונים המפרך שלה לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2012. טל בן חיים מווסטהאם ואליߠיב ברדה מגנק הצטרפו לנבחרת, שעדיין מחכה לבניון ואוואט. רפאלוב: "מקווה להוכיח שאני ראוי לנבחרת"

יום שני 09 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 בנבחרת ישראל המתחדשת של לואיס פרננדס, ממשיכים במחנה האימונים המפרך לקראת המשחקים שמצפים לה ۞ול מלטה וגיאורגיה בפתיחת קמפיין מוקדמות היורו. 

הנבחרת התאמנה הבוקר במכון ווינגייט. הערב, השלימה הנבחרת את יום האימונים, כאשר קיימה אימון בר"ג. קולאוטי, הפגוע בשריר הירך, כמו גם ערן זהבי שסובל מכאבים במפשעה מזה כשבוע, קיימו אימון קל בלבד. 

אל הנבחרת הצטרפו גם טל בן חיים מווסטהאם ואליניב ברדה, ששיחק 90 דקות בניצחון הגדול של קבוצתו ביום ראשון 0:4 בחוץ על גנט של שלומי ארבייטמן. בנבחרת עדיין מחכים להצטרפותם של יוסי בניון מצ'לסי ודודו אוואט ממאיורקה.

ליאור רפאלוב אמר: "המחנה מאוד חשוב לכולנו. יש חיבור טוב עם המאמנים וחוץ מלומר תודה על שזומנתי, אני מקווה להוכיח את עצמי<̯span> ולהראות שאני ראוי להיות חלק מהנבחרת".

דני בונדר התייחס לזימונו למחנה: "ההרגשה טובה ואני שמחȠלהיות פה. הופתעתי כי לא שיחקתי במשחקים האחרונים, אבל יש מאמן שהחליט לזמן אותי וזה הכי חשוב. אני שמח להיות כאן ולהיות חלק מהנבחרת".

מחר תקיים הנבחרת שני אימונים נוספים: בבוקר תתאמן הנבחרת בהדרȠיוסף(10:30) ובערב באצטדיון ר"ג (18:30) .ביום רביעי יינעל המחנה במשחק אימון  פנימי שייערך באצטדיון רמת גן. המשחק יהיה פתוח לקהל הרחב החל מ-19.00.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק