10 המלצות WINNER ליום שלישי

משחקי גביע הליגה באנגליה, משחקי הליגה השבדית השנייה ומשחקי ידידות במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שלישי 10 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
בוצות הבינוניות ביותר בליגה הרביעית. בארי פתחה את העונה שלה עם הפסד 1-0 לפורט ואל בבית ואחרי הפסד שכזה, היא לא ממש תצליח מול שפילד, אחד הקבוצות החזקות מהליגה השלישית.

מורקאמב - קובנטרי - 2 (יחס 1.75)

מורקאמב מהליגה הרביעית פתחה את העונה שלה לא טוב עם הפסד 2-0 בוויקומב. קובנטרי מהצד השני, אחת הקבוצות החזקות בצ'מפיונשיפ פתחה את העונה שלה עם ניצחון ביתי על היורדת, פורטסמות. קובנטרי קבוצה חזקה מאוד, היא תתמודד השנה לעלות לפۨמייר ליג ובמשחק הגביע הזה לדעתי היא תנצח.

הרפורד - קולצ'סטר - 1 (יחס 2.55)

הרפורד מהליגה הרבייעת פתחה את העונה שלה עם ניצחון חוץ 1-0 בקרו אלכסנדרה, היא תארח היום את קולצ'סטר, קבוצה דיי בינונית מהליגה השלישית, שפתחה את העונߔ עם תיקו 2-2 מול אקסטר סיטי. קולצ'סטר היא לא קבוצה חזקה כל כך, הרפורד בבית משחקת טוב ואחרי הניצחון במחזור הראשון, היא בהחלט מסוגלת לנצח שוב. למרות שזה מול קבוצה מליגה אחת מעליה, אני מהמר שהרפורד תדע לנצח בבית.

סווינדון - לייטון - X (יחס 3.10)

שתי קבוצות מהליגה הראשונה נפגשות זו מול זו אחרי ששתיהן הפסידו במחזור הראשון בליגה. סווינדון הפסידה 2-1 בבית לברייטון, לייטון הפסידה ביאוביל בתוצאה 2:1. בעונה שעברה ניצחה סווינדון בבית 3:2 לפני תיקו מאופס בסיבוב השני בינהן. המאזן בין שתי הקבוצות הללו עומד על שישה משחקים, כשכל קבוצה ניצחה פעמיים ובשני משחקים נוספים לא הושגה הכרעה. יהיה משחק צמוד לדעתי ולמרות היחס העדיף על סווינדון, אני מסמן כאן X.

דונקסטר - סטנלי - 1 (יחס 1.20)

דונקסטר פתחה את העונה שלה עߝ ניצחון 2-0 על פרסטון במסגרת הצ'מפיונשיפ. היא תארח היום את סטאנלי, קבוצה חלשה מהליגה הרביעית, שפתחה את העונה שלה עם תיקו מאופס ומאכזב במשחק מאוד משעמם מול אלדרשוט בבית. דונקסטר היא אמנם לא מקבוצות הפאר בליגה השניה באנגליה, אבל את סטנלי היא אמורה לנצח בקלוߪ.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק