משחקי הבית של הנבחרת בערוץ 10

ערוץ 10 רכש את חמשת משחקי הבית של הנבחרת במסגרת קמפיין מוקדמות יורו 2012. המשחק הראשון שישודר יהיה ב-2 בספטמבר מול מלטה. ייתכן שהערוץ ירכוש גם את משחקי החוץ

יום חמישי 12 אוגוסט 2010
דורון ברגר
 ערוץ 10 ישדר את משחקי הבית של נבחרת ישראל בקמפיין מוקדמות יורו 2010. היום (חמישי) נחתם הסכם בין ההתאחדות לערוץ המסחרי על רכәשת זכויות השידור של חמשת משחקי הבית של הנבחרת.

המשחק הראשון שישודר בערוץ יהיה המשחק מול מלטה ב-2 בספטמבר. בקמפיין הקודם, "רשת" היתה זו ששידרה את המשחקים וערוץ 10, מקווה לשחזר את ההצלחה ולהשיג אחוזי רייטינג גבוהים.

כזכור̬ ישראל שובצה לבית אחד עם מלטה, קרואטיה, יוון, גיאורגיה ולטביה, המשחקים הביתיים מול קרואטיה ומול יוון צפויים לנפק רייטינג גבוה.

ההתאחדות לכדורגל, מסרה הודעה בנושא: "אנו מברכים על כך שערוץ 10 רכש את משחקי הנבחרת של הספורט הפופולארי בישראל ӕשמחים שכל המדינה תוכל לצפות בשחקניו של לואיס פרננדס". 

מערוץ 10 נמסר: "כמו כל עם ישראל, אנו מאחלים הצלחה לנבחרת ישראל במאמציה להעפיל למשחקי יורו 2012. מדובר במפעל חשוב לכולם ואנו שמחים שאנו יכולים לאפשר לציבור להיות שותף לחוויה̮ כמו כן, נעשה את כל המאמצים על מנת לרכוש גם את משחקי החוץ של הנבחרת".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק