9 המלצות WINNER ליום שבת

משחקי גביע הטוטו בישראל, הסופרקאפ הספרדי, משחקי הליגה הצרפתית ועוד, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 14 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
תחה את העונה הזו עם הפסד 2-0 לטולוז, אוקזר מהצד השני סיימה בתיקו 2-2 מול לוריין. אוקזר סיימה במקום השלߙשי את העונה שעברה, ברסט להזכירכם רק העפילה העונה לליגה הראשונה. אוקזר קבוצה חזקה יותר ממנה, היא גם הביאה כמה שחקנים חדשים בכדי שינסו לעזור לה להגיע מעט יותר גבוה מהמקום השלישי. ברסט בסך הכל קבוצה די בינונית שלדעתי תהיה העונה בחלק התחתון של הטבלה. אחרי תיקӕ 2-2 מסעיר מול לוריין, אני מהמר על ניצחון חוץ.

ואלנסיין - מארסיי - 2 (יחס 1.70)

ואלנסיין פתחה את עונה הזו עם תוצאת תיקו מאופסת מול ניס, מארסיי האלופה פתחה עם הפסד מפתיע 2:1 בבית לקון. ואלנסיין סיימה את העונה שעברה במקום העשירי בטבלה, מארסיי כפי שאמרתי, סיימה במקום הראשון כאלופה. מארסיי החתימה לא מעט שחקנים חשדים להעונה הזאת, בינהם אייה שהגיע מארלס, סאבו שהגיע מאז'קסיו ואת סזאר שהגיע מאוסאסונה, ואלנסיין מהצד השני החתימה שני שחקנים בלבד, שניהם צרפתים, קיטר שהגיע משטרסבור גואת פאלויס המגן. מארסיי לא תרשה לעצמה הפסד נוסף או בכלל איבוד נקודות אחרי שני מחזורים. היא טובה יותר מואלנסיין ולדעתי היא לא תעשה את הטעויות שעשתה במחזור הראשון.

לוריין - ניס - 1 (יחס 1.70)

לוריין פתחה את העונה הזו עם תוצאת תۙקו 2:2 מול אוקזר, ניס מהצד השני סיימה בתיקו מול ואלנסיין. לוריין סיימה את העונה שעברה במקום השיעי בטבלה, ניס סיימה במקום ה-15 בטבלה. בעונה שעברה כל קבוצה ניצחה במשחק הבית שלה, לוריין עשתה את זה בקלות עם 4-1 בסיבוב הראשון. ניס החתימה שלושה שחקנים חדשים העוӠה, היא הביאה את אדילסון מפלומינזה, חלוץ מוכשר בן 24 מברזיל. לוריין מהצד השני החתימה לא פחות משמונה שחקנים חדשים, שישה מהם צרפתים, היא הביאה את מאנגה מגאבון ואת רומארו מטוגו. לוריין לדעתי תשיג ניצחון אחרי המחזור השני, זאת אחרי המשחק הטוב בו היא שיחקה מול אӕקזר במחזור הפתיחה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק