המטרה של וזסטהאם להישאר בליגה

אברם גרנט, שפתח את העונה עם תבוסה 3:0 לאסטון וילה, מנמיך ציפיות ואומר בראיון לכלי התקשורת באנגליה הבוקר: "אם נצליח להיות מחוץ למאבק הירידה זה יהיה הישג. יש בעיות כלכליות"

יום שני 16 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי עונה טראומתית ߑמיוחד עם פורטסמות', שכללה פשיטת רגל וירידת ליגה, קיווה אברם גרנט לעונה שקטה במרכז הטבלה עם ווסטהאם, בשורותיה חתם בקיץ כמאמן במקומו של זולה האיטלקי. 

אולם, מחזור הפתיחה בפרמייר-ליג בו הובסו "הפטישים" 3:0 ע"י אסטון וילה, במשחק בו הפסד של 8:0 לא היה מקפח את ווסטהאם, החזיר קצת את אברם לפרופורציות. אברם, מנמיך ציפיות ובראיון שנתן הבוקר לכלי התקשורת באנגליה הוא מבהיר - הישארות בליגה היא המטרה של ווסטהאם העונה.

גרנט אמר: "זה ייקח זמן. אני מאמין שלבנות עתיד למועדון זה לוקח זמן וברור שזה יותר נעים שאתה משיג תוצאות טובות בדרך, אבל זה לא תמיד קורה. היו"ר דייויד סאליבן אמר שהוא ינסה לעשות את כל המאמצים כדי לחזק את המועדון, אבל יש בעיות כלכליות".

גרנט, סימן את המטרה של ווסטהאם העונה ואמר: "אם̠לא נהיה במאבק הירידה, מה שאני מאמין שיקרה, אז נוכל לפתח את המשחק שלנו. אנחנו צריכים לחזק את הסגל, אבל אני חושב שיש לנו סגל לא רע גם עכשיו ואנחנו מסוגלים לשחק הרבה יותר טוב מאיך ששיחקנו מול וילה".

במחזור הבא, תארח ווסטהאם את בולטון ותקווהȠלהשיג נקודות ראשונות. טל בן חיים, שלא שיחק מול הוילה, צפוי לרשום הופעת בכורה במדי ווסטהאם מול הקבוצה בה שיחק בהצלחה בתחילת דרכו באנגליה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק