מסתמן: פאביצ'ביץ בהרכב. קולאוטי בחוץ

בלם הרכש הסרבי, תורגל בהרכב מכבי לקראת פאריס. קולאוטי נטש את האימון וככל הנראה לא יעמוד לרשותו של נמני. אלירן עטר עשוי לפתוח במקומו. אבי נמני: "אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו"

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד, שליח TELESPORT לפאריס

 מכבי ת"א ערכה ביום רביעי את האימון המסכם שלה לקראת המשחק החשוב (חמישי) מול פאריס סן ז'רמן בליגה האירופית. על פי המסתמן באימון, סאבו פאביצ'ביץ, הבלם שהצטרף רק השבוע לקבוצה, תורגל בהרכב וצפוי לפתוח במרכז ההגנה על חשבונו של ניבאלדו הפצוע.ļbr/>
בשורות פחות טובות מגיעות מכיוונו של רוברטו קולאוטי, שנטש את האימון וככל הנראה לא יוכל לשחק מול הצרפתים. מי שעשוי לפתוח במקומו הוא אלירן עטר, שהציג יכולת טובה במשחק הדרבי בגביע הטוטו ביום שבת. מי שהגיע לאימון אחרי תקופה ארוכה של העדרות הוא מיץȧ גולדהאר, הבעלים הקנדי של הקבוצה.

עוד לפני האימון, ערכה מכבי ת"א את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק במסגרת שלב הפלייאוף בליגה האירופית מול פאריס סן ז'רמן (חמישי, 19:30 שעון ישראל). 

 אבי נמני, מנג'ר מכבי ת"א מאמין בסיכויי קבוצתו לחלוף על הצרפתים: "גם אולימפיאקוס היו פייבוריטים על הנייר ואם להיות כנים היוונים קבוצה טובה יותר. גם פריז טובה מאיתנו, אבל אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו בתקווה להוציא תוצאה טובה לקראת הגומלין בבלומפילד"Ļ.

על השחקנים שחזרו מפציעה והחתמת פאביצ'ביץ: "מעדיף להתרכז במי שקייים, אנחנו נזדקק לפצועים בהמשך הדרך, אבל יש לנו סגל עמוק ורחב שצריך להוכיח את עצמו. למכבי ת"א יש אמונה גדולה בכל שחקני הסגל, אני בטוח שכל שחקן שנקרא לדגל יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר".

לקראת המשחק ועל החזרה לפארק דה פראנס אמר נמני: "אחרי שהצלחנו לעבור את אולימפיאקוס, זה הישג גדול לנו כמועדון ולכדורגל הישראלי בפרט. אנחנו אנדרדוג במשחק הזה אבל אנחנו לא באים לשמש כתפאורה, עם כל הכבוד שאנחנו רוחשים להם. ננסߔ להעביר את הגומלין לת"א".

על הפארק דה פראנס הוא הוסיף: "ברור שיש זיכרונות טובים מהאיצטדיון הזה אבל מדובר בדבר שונה לגמרי. אנחנו באנו במטרה אחת, להשיג תוצאה טובה ולקוות שבשבוע הבא נפתיע שוב".

ג'יבריל סדיבה הוסיף: "צפינו במשחקים של פ.ס.ז והגענו לכאן כדי להשיג תוצאה טובה. אין לי מה להוכיח לצרפתים אחרי ששיחקתי כאן, אני שמח להיות במכבי ת"א.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק