דריו פרננדס חתם בביתר לשלוש עונות

למרות קיץ קשה ובעיות תקציב, הודיעה היום בית"ר ירושלים על החתמתו של הקשר הארגנטינאי, ששיחק בבית"ר בהצלחה לפני שתי עונות. קורנפיין: "נקווה שמלמיליאן יהיה מרוצה מהסגל שהעמדנו לו". מלמיליאן: "אפשר להתמודד על אליפות"

יום שלישי 17 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 למרות קיץ קשה ובעיותĠתקציביות, בית"ר ירושלים הולכת ומשלימה סגל חזק מאוד לקראת העונה שתיפתח בסוף השבוע. הקבוצה הודיעה היום על החתמתו של דריו פרננדס, הקשר הארגנטינאי לשלוש העונות הבאות.

פרננדס חתם על חוזה מקוצץ באופן משמעותי, לפיו ישתכר ב-3 העונות הקרובות ביחדȠאת השכר אשר היה אמור להשתכר על פי חוזהו המקורי - בעונה הקרובה בלבד.  פרננדס, שיחק בהצלחה בבית"ר לפני שנתיים ואחרי מאמצים כבירים של קורנפיין היו"ר, הצליחה בית"ר להחתים את פרננדס ויחד איתו מקווים בבית"ר להוות גורם משמעותי בצמרת הגבוߔה.

בתוך כך, בית"ר ירושלים ערכה הצהריים מסיבת עיתונאים חגיגית לקראת פתיחת עונת 2010/11. את בית"ר ייצגו איציק קורנפייין, היו"ר העסוק של בית"ר ואורי מלמיליאן, המאמן החדש של הקבוצה.

קורנפיין, שעבר קיץ קשה ועמוס במߙוחד, פתח ודיבר במיוחד על הציביון הבית"רים: "אנחנו רוצים להחזיר את הזהות הבית"רית ובגלל זה החזרנו גם את אורי מלמיליאן, שהוא מזוהה מאוד עם בית"ר כשחקן. אנחנו גם מצליחים לשלב הרבה שחקני בית שהם שחקני הרכב קבועים ואני מאוד גאה בזה".
יחד עם האופטימיות, קורנפיין הביע אכזבה ממספר המנויים הנמוך יחסית שמכרה הקבוצה עד כה: "אני בהחלט מאוכזב מהעובדה שמכרנו עד כה רק 1000 מנויים. אם משווים את זה למכבי ת"א וחיפה שמכרו 6000 מנויים, זה בהחלט מאכזב. אנחנו צריכים את הקהל לצידנוȦquot;

אורי מלמיליאן, מאמן הקבוצה נראה מרוצה מאוד מהרכש החדש ולא פחד להצהיר כוונות: "אני לא מתבייש להגיד שבסגל הנוכחי, בתקווה שטוטו תמוז יישאר, אנחנו בהחלט מועמדים חזקים להאבק על האליפות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק