אנלקה: העונש שקיבלתי מצחיק

בעקבות אירועי המונדיאל בנבחרת הצרפתית, ההחליטה ההתאחדות המקומית להרחיק את ניקולה אנלקה ל-1ȸ משחקים. אלא שאנלקה לא מתרגש: הבינלאומית שלי הסתיימה אחרי התקרית עם דומנק

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

ניקולה אנלקה, חלוץ נבחרת צרפת,  התייחס בקלות ראש לעונש ההשעיה בן 18 המשחקים שספג מההתאחדות הצרפתית אחרי התקרית עם מאמןĠהנבחרת, ריימונד דומנק.

ההתאחדות הצרפתית לא שוכחת את אירועי הנבחרת בגביע העולם בין השחקנים לבין המאמן הקודם, ואתמול כבר החלה בענישה.

ההתאחדות הצרפתית השעתה את אנלקה ל-18 משחקים בינלאומיים. כזכור, אנלקה נשלח לביתו במהלך המונדיאל אחӨי שענה לדומנק במחצית המשחק והוחלף במיידי. 

 אלא שהבוקר אנלקה התייחס בביטול לעונש ההשעיה. אנלקה אמר: "זה עונש מצחיק. הקריירה הבינלאומית שלי הסתיימה אחרי התקרית עם דומנק במונדיאל".

אנלקה הוסיף: "היה לי ברורȠשאחרי המקרה הזה אני לא אחזור לנבחרת צרפת. וחוץ מזה, המאמן החדש לורן בלאן מאמין בשחקנים משלו, ככה שהעונש שקיבלתי מההתאחדות הוא רק הצהרתי".

 למשחק האחרון של צרפת זימן המאמן החדש, לורן בלאן, סגל שחקנים חדש לחלוטין ללא אותם כוכבים שהשתתפו במונדיאל, אך כעת חלקם יצטרכו לחכות זמן נוסף לפני שישובו לסגל הטריקולור.

גם מגנה של מנצ'סטר יונייטד, פטריס אברה, הורחק על-ידי ההתאחדות מחמישה משחקים. אברה היה אחד השמות הבולטים בפרשה בין השחקנים ודומנק, שהתפוצצה לאחר סילוקו של אנלקה. למעשה פטריס ېברה היה קפטן הנבחרת באותה תקופה והיה זה שהחל את המרד באימונים לאחר סילוקו של חלוץ צ'לסי.

גם לפרנק ריברי התווספו צרות נוספות והקשר הורחק משלושה משחקים. ג'רמי טוללאן הורחק ממשחק אחד ומי שזומן גם כן לועדת משמעת וחמק מעונש היה המגן השמאӜי של ברצלונה, אריק אבידל.

צילום: Getty Images

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק