1

ג'יימס מילנר חתם לחמש שנים בסיטי

קשר נבחרת אנגליה חתם היום באופן רשמי במנצ'סטר סיטי, שהוציאה הקיץ כבר 120 מיליון פאונד על רכש. סטיבן איירלנד יעשה את הדרך ההפוכה מהסיטי לאסטון וילה. משחק הבכורה של מילנר בסיטי יהיה מול ליברפול

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 עכשיו זה רשמי. ג'יימס מילנר, קשרה של אסטון וילה ונבחרת אנגליה, חתם היום בקבוצת המיליונים של מנצ'סטר סיטי. הקשר, עבר כבר אתמול בדיקות רפואיות באסטדלנס והיום חתם על חוזה לחמש העונות הבאות.

מילנר בן ה-24, לא יהיה בסגל הקבוצה למשחק מחר (חמישי) בליגה האירופית מול טימישוארה הרומנית, אך ייכלל בסגל של מאӠצ'יני למשחק הליגה הבא מול ליברפול במנצ'סטר. במסגרת העיסקה, שמוערכת בכ-24 מיליון פאונד, עשה סטיבן איירלנד את הדרך ההפוכה ומצטרף לאסטון וילה.

ההחתמה של מינלר, מעלה את רף הביזבוזים של מנצסטר סיטי הקיץ ל-120 מיליון פאונד, יותר מכל קבוצה אחרת בגלוۑוס. רוברטו מאנצ'יני, המנג'ר של הסיטי התייחס להחתמה ואמר: "אני מאוד שמח שמילנר איתנו, כולם יודעים שרצינו אותו הרבה זמן. הוא קשר מצויין שיכול לשחק בכמה עמדות".

מילנר, כבש עבור אסטון וילה כבר במשחק הפתיחה שלה בניצחון הגדול 0:3 על ווסטהېם של גרנט והציג יכולת מצויינת. כעת הוא יקווה לעשות את זה בקבוצה של מאנצ'יני, אחרי שהוא היה גם אחד מנקודות האור הבודדות בנבחרת אנגליה במונדיאל המאכזב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק