יושב ראש בלקפול התפטר מתפקידו

קארל"אויסטו הגיש בקשה לחבר המנהלים של בלקפול עם בקשתו להתפטר מתפקידו, משחק אחד בלבד בתוך עונת הפרמייר - ליג. דקל קינן הוצג בקבוצתו החדשה ועשוי לפתוח כבר במשחק הקרוב מול ארסנל

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 בלקפול נחשבה עם פתיӗת העונה על הנייר לקבוצה החלשה בליגה. אפילו המנג'ר, איאן הלוואי, אמר כי הסגל שלו חלש מאשר הסגל שעלה ליגה. כל זה לא הפריע לקבוצה הצנועה מעיר הנופש להיות הפתעת המחזור הראשון, כאשר הביסה במשחק הראשון העונה 0:4 את וויגאן אתלטיק.

אולם למרות הנәצחון המרשים, קארל אויסטון, יושב ראש הקבוצה, הודיע להנהלה כי הוא מתפטר מתפקידו. בהודעה שהשאיר לא פירט אויסטון את הסיבות לעזיבתו. על פי ההערכות בתקשורת האנגלית, הסיבות נעוצות בחוסר סדר השורר במועדון. 

חלק מהשחקנים עדיין לא קיבל את הבונוס עߜ עליית הקבוצה לפרמיירליג. על פי דיווחים נוספים, התקשה אויסטון בן ה -43 להתמודד עם מספר סוכנים בליגה. בנוסף, דרש היושב ראש לקבוע תקרת שכר של 10,000 פאונד לשבוע לכל שחקן. למרות ההודעה, הסכים אויסטון להישאר בתפקיד המנהל בפועל עד אשר יימצא לו מחליף.
ȍ
קינן הוצג בבלקפול

 בלקפול אישרה  באתר הרישמי שלה את החתמתו של הבלם הישראלי, דקל קינן. בלמה של מכבי חיפה ונבחרת ישראל, חתם על חוזה לשנה בבלומפילד רואד עם אופציה להארכה לעונה נוספת.

קינן, צפוי לרשߕם את הופעת הבכורה שלו במשחק הקשה מאוד של העולה החדשה מול ארסנל באיצטדיון האמירויות ואם יפתח בהרכב, הוא יהיה זה שיצטרך לשמור את רובין ואן פרסי, אנדריי ארשבין ומרואן צ'מאח, החלוצים המפחידים של התותחנים. 

קינן, שהפך להיות שחקן הרכש השביעי שӜ "המנדרינות", אמר לאתר הרשמי: "אני מצפה בקוצר רוח למשחק הראשון שלי במדי בלקפול. היו לי מספר הצעות בנוסף לבלקפול, אבל ברגע שקיבלתי את ההצעה מבלקפול ישר ידעתי שאשחק פה".

קינן, ילבש את החולצה מספר 31 של בלקפול וינסה לסייע לה ۑמשחק הליגה הבא מול ארסנל. כזכור, בלקפול פתחה את העונה בצורה מדהימה עם ניצחון ענק 0:4 בחוץ על וויגאן והיא ממוקמת שניה בליגה אחרי צ'לסי האלופה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק