קראסיץ' עӕבר ליובנטוס, ניימאר נשאר בסנטוס

מילוש קראסיץ', קשר צסק"א מוסקבה ונבחרת סרביה עובר ליובנטוס תמורת 15 מיליון יורו. ניימאר, קשרה בן ה-18 של נבחרת ברזיל, החליט לדחות את הצעתה של צ'לסי וחתם על חוזה חדש בסנטוס

יום שישי 20 אוגוסט 2010
אסף בילגורי
  מועד ההעברות עומד להסתיים ושוק ההעברות באירופה נכנס לשלבי רתיחה. יובנטוס, שחולמת לזכות באליפות איטליה העונה, אחרי שנות שליטה ארוכות של אינטר, סיכמה היום ߢל רכישתו של מילוש קראסיץ', קשר צסק"א מוסקבה ונבחרת סרביה.

קראסיץ', לא שותף אתמול במשחקה של צסק"א מול אנורתוזיס הקפריסאית בליגה האירופית, מה שלא הפריע יותר מידי לצסק"א לנצח 0:4 קליל. צסק"א אישרה שקראסיץ' עובר ליובנטוס ߕהוציאה הודעה שבה נאמר: "צסק"א הסכימה למכור את קראסיץ' ליובנטוס. הקשר ימריא לטורינו ויחתום ביובנטוס בתחילת השבוע. אנחנו מודים למילוש על השנים היפות שלו ברוסיה".

פרטי העיסקה עדיין לא פורסמו, אך ההערכה היא שיובה שילמה לצסק"א ߑסביבות 15 מיליון יורו עבור הקשר המצויין, שצפוי לחתום על חוזה לחמש שנים ב"גברת הזקנה".


ניימאר דחה את צ'לסי, חתם בסנטוס

ילד הפלא הברזילאי, ניימאר שהיה מחוזר במשך תקופה ארוכה ע"י צ'לסי ואנצ'לוטә, החליט היום לשים סוף לסאגה הארוכה ולחתום על חוזה מחודש בסנטוס קבוצתו הנוכחית. 

ניימאר, בן ה-18 בלבד שכבש הספיק לכבוש שער עבור נבחרת ברזיל במשחק ידידות, חתם על חוזה משודרג שפרטיו הכספיים טרם פורסמו. "ההצעה שקיבל ניימאר מסנטוס היה פשەט מדהימה". כך אמרו היום מקורביו של השחקן, שלבטח לא ימות מרעב בסנטוס.

כעת, הקבוצות הגדולות של אירופה שירצו לרכוש את ילד הפלא הברזילאי, יצטרכו לחכות לפחות שנה נוספות כדי לשים את ידן על היהלום הברזילאי.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק