שחר: צריך להחזיר את האליפות לחיפה

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר הגיע שלא כהרגלו לאימון הקבוצה הבוקר כדי לדרבן את השחקנים לץראת פתיחת העונה ואמר: "יש פה קבוצה טובה, אני מאמין בכל אחד ואחד מכם". ליאור רפאלוב לא תורגל בהרכב לקראת מכבי

יום שישי 20 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

קיץ לא פשוט עברה מכבי חיפה. אחרי שאיבדה בדקה ה-90 את האליפות להפועל ת"א, איבדה חיפה בקיץ שחקנים קריטיים כמו שלומי ארבייטמן, בירם כיאל, דקל קינן וג'ורג' טישיירה. הלחץ בחיפה התעצם אחרי ההדחה מאירופה מול מינסק והגיע לשיאו עם התקרית בין אלישע לוי ליניב קטן באחד האימונים.

היום (שישי) רגע לפני פתיחת עונת 2010/11 הגיע יעקב שחר לאימון הקבוצה כדי לדרבן את שחקני הקבוצה. "צריך לשים את כל מה שקרה בצד. אני מאמין בכל אחד ואחד מכם". כך ېמר שחר לשחקנים באימון הבוקר.

שחר, ניסה להחזיר את המוטיבציה לקבוצה שלו, שנמצאת בסוג של משבר מקצועי אחרי ההצלחות הגדולות בעונות האחרונות והזכייה הסיטונית בתארים. ספק אם זה יעזור, לאור ההיחלשות הדרמטית של הקבוצה בקיץ.

באשר להרכב, צפӕי אלישע לוי לפתוח ביום ראשון מול מכבי ת"א בהרכב זהה לזה שניצח 0:3 את הפועל חיפה בגביע הטוטו. המשמעות היא שליאור רפאלוב ימתין על הספסל כשגאדיר וגולסה הצעירים יפתחו בהתקפה לצידם של קטן ודבאשווילי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק