ורדר יצאה מהקבר

מרכוס רוזנברג כבש עמוק בתוספת הזמן וכפה הארכה בה כבשה ברמן שוב. זה נגמר 2:3 לסמפדוריה אך החגיגות היו של הגרמנים. סביליה ממשיכה להתדרדר והודחה על ידי בראגה. גם פרטיזן בלגרד ובאזל בליגת האלופות

יום שלישי 24 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 "כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים" זה היה משפט מפורסם שרץ כבר יותר משלושים שנה. אז היום הגרמנים הפסידו אך עדיין היו אלו שחגגו. ברמן הגיעה לאיטליה לאחר שניצחו 1:3 במשחק הקודם. ברמן עוד הובילה 0:3 במשחק אך אז הגיע שער של ג'יאמפאולו פאציני בתוספת הזמן ונתן לאיטלקים סיכוי.

בדקה ה13 נראה כי השער הזה יהיה מכריע. עוד צמד של פאציני העלה את סמפדריה ל0:2 שמחק את הפיגור מהמשחק הקודם. בשלב הזה זה היה 3:3 בסיכום אך שער החוץ שלĠהאיטלקים הוביל אותם לשלב הבא. זה היה עוד יותר מבטיח כאשר אנטוניו קסאנו כבש עם העקב בדקה ה85 כדי להעלות את האיטלקים ל0:3.

וכמו במשחק הקודם, שלוש דקות בתוך תוספת הזמן כבש מרכוס רוזנברג בבעיטה חזקה מ23 מטרים והעביר את המשחק להארכה. האיטלקים נראו̠שבורים ועשר דקות בתוך תוספת הזמן השתיק קלאודיו פיזארו את הקהל בגנואה כאשר כבש את השני עבור הגרמנים. עד לסיום ההארכה לא נרשמו ארועים מיוחדים וברמן, למרות ההפסד, חוזרת לגרמניה עם הכרטיס לשלב הבתים.

משחק דרמתי נוסף שוחק בבלגיה כאשר אנדרלכט חזרה ۞פיגור של שני שערים אך הודחה בבעיטות הכרעה מ11 מטרים. אנדרלכט חזרה מבלגרד עם תיקו 2:2. 

בדקה ה52 זה נראהעובר למארחים כאשר קלאו ברזילאי כבש צמד. תוך שמונה דקות נהדרות השוו הבלגים את התוצאה עם שערים של רומלו לוקאקו וגיז'רמה ג'ילה. את הדקות ۢד לסיום 90 הדקות ולאחר מכן עד להארכה העבירו הקבוצות ללא אירועים מיוחדים.

לאחר 2:2 בפנדלים הגיעה הבעיטה המכרעת של שתי הקבוצות. בלגרד כבשה ואז הגיע מוברק בוסופה שבעט לקורה וגרם לשברון לב לקהל המקומי.

באזל יצאה מאוכזבת מהמשק הראשון ߞול שריף כאשר ניצחה אותה בקושי 0:1 אך במשחק הגומלין זה נראה הרבה יותר טוב. עד הדקה ה74 זה עוד היה 0:0 אך אז החל הבליץ השוויצרי. שער של מרקו סטרלר וצמד של  אלכסנדר פריי פתו את החגיגות השוויצריות.

גולת הכותרת האירופית של היום היא ההדחה של סӑיליה מליגת האלופות והחגיגות של בראגה על העפלה ראשונה לשלב הבתים. בראגה ניצחה 0:1 את הספרדים במשחק הראשון למרות שיכלה היתה לסיים את זה כבר אז. בדקה כ31 העלה מתיאוס הברזילאי את האורחים ליתרון ובך קבע כי הארכה לא תהיה בכל מקרה. המחצית הסתיימה ב0:1 לאורחים אך לא היתה דומה למה שנראה במחצית השניה הנהדרת.

בראגה העלתה מהספסל את לימה הברזילאי וזה גמל לה בשלושער נדיר. הראשון שלו הגיע בדקה ה58. בדקה ה60 צימק לואיס פביאנו, במה שיכול להיות שערו האחרון בקבוצה לפני מעבר לטוטנהאם. בדקה ה84 היה זיק של תקווה לסӤרדים כאשר חזוס נאבאס השווה ל2:2

לא עברו 60 שניות ולימה כבש את השני שלו ומחץ כל שבב של תקווה שעוד נותרה לספרדים. השבירה של סביליה נמשכה ולימה העלה את האורחים ל2:4 בדקה ה90. דקה מאוחר יותר צימק פרדי קאנוטה ל3:4 אך, כמובן, זה לא הספיק וסביליה תצӘרך לקחת את עצמה בידיים כדי להצליח בליגה האירופאית.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק