סבסטיאן סקילאצ'י חתם בארסנל

ארסנל השלימה את רכישתו של בלם סביליה ונבחרת"צרפת לשלוש העונות הבאות. סקילאצ'י מגיע במקומו של גאלאס, שעזב לטובת טוטנהאם. ויקטור אובינה, חלוצה של אינטר ונבחרת ניגריה מצטרף לגרנט בווסטהאם

יום חמישי 26 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
ארסן ונגר וארסנל שלו מתחזקים. "התותחנים" השלימו היום את רכישתו של סבסטיאן סקילאצ'י, בלם סביליה ונבחרת צרפת שישחק באמירויות בשלוש העונות הקרובות.

סקילאצ'י, לא ייכלל בסגל הקבוצה במשחק הליגה בשבӪ מול בלקבורן, אבל הוא רשאי לשחק בליגת האלופות משום שלא שיחק עם סביליה במשחקים שלה מול בראגה הפורטוגלית.

ארסן ונגר, הסביר את ההחתמה של סקילאצ'י: "היינו זקוקים לבלם חזק עם איכויות וניסיון רב ובמחיר המתאים. סקילאצ'י ענה לכל ההגדרות האל۔". סקילאצ'י, ימלא בארסנל את החלל שהותיר וויליאם גאלאס, הבלם שעזב לטובת טוטנהאם וצפוי להיות בלם פותח בארסנל.

ויקטור אובינה מצטרף לגרנט

 אברהם גרנט ו-ווסטהאם מחפשים כבר מתחילת הפגרה חלוץ שיחזק את החוד המקרטע שלהם. אחרי שעיסקת החתמתו של לויק רמי לא יצאה לפועל והחלוץ הצרפתי חתם במארסיי, הצליחה היום ווסטהאם לצרף חלוץ אחר.

ויקטור אובינה, חלוצה הניגרי של אינטר נחת כבר אתמול באפטון פארק ועבר בדיקות רפואיות במועדון. אובינה בן ה-23, נחשב לכישרון גדול מאוד, אך לא מצא את מקומו באינטר אצל מוריניו, בשל ריבוי החלוצים בקבוצה.

אובינה, שמשחק בנבחרת ניגריה לצידו של איגביני יעקובו, נחשב לשחקן חופשי ללא חוזה והוא מגיע לווסטהאם ללא תמורה. יחד עם אובינה, ווסטהאם, שכבשה רק שער אחד בשני מחӖורי הפתיחה בפרמייר-ליג, תנסה להשיג נקודות ראשונות בליגה האנגלית.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק