אני מרגיש בבלגיה כמו בבית

שלומי ארבייטמן, חלוצה החדש של גנט מתחיל להתאקלם לחיים בבלגיה ובראיון לתקשורת המקומית הוא אמר: "בעונה שעברה הבקעתי 28 שערים בחיפה, מקווה להטביע את חותמי גם פה בקרוב"

יום חמישי 26 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 שלומי ארבייטמן מתרגל לאט לאט לחיים בגנט הבלגית. ארבייטמן, מקבל כמעט כבש במחזור האחרון שער בכורה, אך החמיץ פנדל מול שרלרואה, מה שלא מנע מקבוצתו לנצח 1:3 ומארבייטמן לשחק 68 דקות בהרכב הפותח.

ארבייטמן, שמתחיל להתחבב על העיӪונאים בבלגיה, התראיין לכלי התקשורת בבלגיה והתייחס להתאקלמות שלו במדינה: "אני מרגיש פה כמו בבית. בעונה שעברה הבקעתי 28 שערים בישראל ואני מקווה להטביע גם פה את חותמי".

ארבייטמן עמד על ההבדלים בין הכדורגל הישראלי לכדורגל הבלגי: "בߑלגיה הכדורגל יותר מהיר וחזק, בישראל הכדורגל יותר טכני ויותר איטי, כך שאני צריך להתרגל להבדלי הסיגנונות".

ארבייטמן הוסיף: "האנשים בבלגיה מאוד נחמדים ועוזרים לי להתאקלם. כל יום לפני שאני הולך לישון, אני קורא ספר ורואה סרט בשפה האנגליתĮ אני מקווה שכמה שיותר מהר אני אוכל להבין את השחקנים. עכשיו השחקנים מדברים אליי מאוד לאט, אבל כדורגל היא שפה אוניברסלית. אני מבין הכל באימונים. אני עובד קשה ומאמין בעצמי שאוכל להצליח. האוהדים חמים מאוד ועושים אותי מאושר. אני נהנה כאן בגנט".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק