ברדה וקולאוטי מחוץ לסגל

מאמן הנבחרת לואיס פרננדז, פרסם את הסגל לקראת המשחק שיפתח את מוקדמות היורו מול מלטה ביום חמישי. ברדה וקולאוטי בחוץ. עטר, אבידור ואלמוג כהן בפנים

יום שישי 27 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 ביום חמישי תפתח נבחרת ישראל את קמפיין מוקדמות יורו 2012, כאשר תארח את מלטה באצטדיון רמת גן. זהו יהיה משחקו הרשמי הראשון של לואיס פרננדז כמאמן הנבחרת ולמרות ההכנה הלקויה שכללה את ביטולו של משחק האימון מול חוף השנהב, פציעות רבות וחסרונם של הלגיונרים הבכירים יוסי בניון ודודו אוואט מהמחנה המסכם, כל תוצאה פרט לניצחון, תחשב לכישלון ענק.

היום כינס המאמן הלאומי מסיבת עיתונאים ובה הוא פרסם את סגל השחקנים שיתכנסו לקראת המשחק מול מלטה. בەלטים בהעדרותם חלוצי הנבחרת בקמפיינים האחרונים, אליניב ברדה ורוברטו קולאוטי, שלא כשירים במאת האחוזים. גם ביבראס נאתכו הפצוע נותר מחוץ לסגל ואת מקומו יתפוס קשר נירנברג, אלמוג כהן.

 מי שיקבלו הזדמנות להוכיח את עצמם בנבחרת, הם חלוצי מכבי ת&qɵot;א אלירן עטר ויובל אבידור, שוודאי הרשימו את המאמן הצרפתי עם השערים שכבשו מול פ.ס.ז'. דודו גורש, שוערה של הפועל עכו, יהיה השוער השלישי של הנבחרת ויחליף את אריאל הרוש ששוחרר לנבחרת הצעירה על פי בקשתו של גיא לוזון.

הסגל המלא: 
 
שוערים: דודו אוואט, אוהד לויטה, דודו גורש.

הגנה: טל בן חיים, יואב זיו, דקל קינן, דני בונדר, דדי בן דיין.

קישור: אלמוג כהן, תמיר כהן, בירם כיאל, אביחי ידין, ערן זהבי, גילי ורמוט, אייל גולסה, ליאור רפאלەב, יוסי בניון, מאור מליקסון.

התקפה: בן סהר, איתי שכטר, יובל אבידור, אלירן עטר, שלומי ארביטמן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק