רשמית: איברהימוביץ' עבר מברצלונה למילאן

רגע לפני תום מועד ההעברות, הושۜמה העיסקה הגדולה של הקיץ: זלאטן איברהימוביץ' הוא שחקן מילאן שאישרה היום באתר הרשמי שלה: "מילאן השאילה את איברהימוביץ' לעונה הנוכחית, עם אופציה לרכישה תמורת 24 מיליון יורו"

שבת 28 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 זלאטן איברהימוביץ', החלוץ שהגיע מאינטר̠לברצלונה ולא נקלט בנואו קאמפ, ישחק, החל בעוד מספר ימים בסאן סירו, הפעם אצל היריבה העירונית, מילאן.

אדריאנו גאליאני, סגן הנשיא של מילאן ששהה בשבוע האחרון בברצלונה, הצליח לסגור את עיסקת רכישתו של החלוץ השבדי, שכיכב במדי אינטר וכעת ינסה לעזߕר למילאן לנשל אותה מההגמוניה העירונית.

איברהימוביץ', הושאל עד תום העונה הנוכחית, כאשר למילאן יש אופציה לרכוש אותו תמורת סכום של 24 מיליון יורו בלבד, אחרי שהוא עלה לברצלונה סכום הרבה יותר גבוה.

בהודעה שפירסמה מילאן היום נכתב: &quoʹ;מילאן שמחה להודיע כי היא החתימה את איברהימוביץ' על חוזה השאלה לעונה אחת, עם אופציה לרכישה. זלאטן יעבור בדיקות רפואיות ביום שני ויחתום רשמית על חוזהו".

איברהימוביץ', חוזר לאיטליה אחרי עונה לא מוצלחת במיוחד במדי ברצלונה בטח שלא בסטנדרטים өל החלוץ, שבמדי אינטר נחשב לחלוץ הטוב בעולם. איברהימוביץ' יחבור בחוד המילאנזי לאלכס פאטו ורונאלדיניו, חוליית התקפה שבהחלט תספק הרבה כאבי ראש לאינטר וליתר היריבות של "הרוסונרי".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק