3 המלצות למשחקי ה-WINNER באיטליה

הליגה האיטלקית יצאה אתמול לדרך. אינטר עדיין לא החלה את המשחקים, אך אנו מעניקים שלוש המלצות WINNER למשחקә הערב בהם יככבו מילאן, יובנטוס, בארי, לאציו, סמפדוריה ולצ'ה

יום ראשון 29 אוגוסט 2010

 ליגה איטלקית:

בארי - יובנטוס - 2 (יחס 1.75)

בארי סיימה את העונה שעברה במקום העשירי בטבלה, יובה סיימה את העונה שלה במקום השביעי בלבד, מקום שלפחות מוביל אותה לליגה האירופית, שם היא כרגע מצליחה מאוד. בארי ניצחה את יובה בעונה שעברה במגרשה 3-1, יובה גמלה לה עם 3-0 בסיבוב השני. 16 משחקים היו בין השתיים עד כה, בארי ניצחה פעמיים בלבד, יובה בעשרה משחקים. כבר ציינתי בעבר במהלך ההמלצות על יובה בליגה האירוۤית, היא החליפה חצי קבוצה והביאה לאמעט שחקנים חדשים. רובם איטלקים אך יש גם כמה שמות שהגיו מהליגה הרוסית והספרדית. בין היתר החתימה יובה את מארטינז האורוגוואי, את קראדיץ' הסלובני מצסק'א מוסקבה ואת טיאגו הפורטוגלי ששיחק בא. מדריד בעונה שעברה. אם מדברים על שינӕיים, אז בארי עשתה מהפך שלם בסגל שלה, היא החליפה כמעט את כל הקבוצה שלה והביאה לא פחות מ-22 שחקנים חדשים. רובם כמובן איטלקים, ויש גם כמה שמות שהגיעו מספרד גמו רמרו ששיחק בעונה שעברה באודינזה, ג'אזאל האלג'ריאי הצטרף גם הוא לקבוצה וגם ראיצ'יץ הקרואטי שהגיע מטߨאנטו. בארי קבוצה לא רעה אך לדעתי יובה תהיה זו שתנצח במשחק הפתיחה.

מילאן - לצ'ה - 1 (יחס 1.20)

מילאן סיימה את העונה שעברה במקום השלישי בטבלה, היא תערוך היום ניסוי כלים על לצ'ה, העולה החדשה לליגה הראשונה. לפני שתי עונות במסӒרת הליגה הראשונה ניצחה מילאן בבית 209 אחרי תיקו 1-1 בלצ'ה. לצ'ה תחסר למשחק היום את החלוץ שלה ארנסטו ואת הקשר אוליביירה. מילאן מהצד השני תשחק בהרכב כמעט מלא שיכלול גם את השחקנים החדשים. בואטנג הגנאי הצטרף מפורטסמות, החלוץ מגאבון ששיחק בעונה שעברה באופן הצטۨף לקבוצה וחשוב לציין שמילאן גם עם מאמן חדש, אלגרי שאימן את קליארי בעונה שעברה. מילאן לא אמורה להתקשות במשחק הפתיחה היום. אני מסמן כאן 1.

סמפדוריה - לאציו - X (יחס 2.90)

סמפדוריה סיימה את העונה שעברה במקום הרביעי בטבלה, מה ۩הוביל אותה למשחקי מוק' ליגת האלופות. הקבוצה הפסידה בברמן 3-1 וכבר הוליכה 3-0 בבית בגומלין, אך ספגה שער בדקה ה-93 שהוביל להארכה ולהדחה בסופו של דבר. הקבוצה תארח היום את לאציו שסיימה בעונה שעברה במקום ה-12 בלבד. סמפדורי הניצחה את לאציו 2-1 בבית בעונה שעברה Ӑחרי תיקו 1-1 בסיבוב הראשון. סמפדוריה החתימה לא מעט שחקנים חדשים בקיץ האחרון, בינהם את השוער דה קושטה ששיחק באנקונה בעונה שעברה. גם פרארי האמריקאי הצטרף לקבוצה ביחד עם פורנארולי האורוגוואי ששיחק בעונה שעברה בספרד. לאציו מהצד השני החתימה שחקנים כמעט מכל מקוӝ אפשרי בעולם. היא הביאה את הרנאנס מברזיל לקישור. להגנה היא הביאה את גארידו הספרדי. בקישור נמצא גם את קוריאה הארגנטינאי ואת ברשיאנו האוסטראלי. יש שם גם שחקנים מצ'כיה ומאורוגוואי. לאציו תחסר למשחק את אמילסון המושעה, סמפדוריה אמנם מארחת את המשחק הזה וזה יתרון משמעותי, אך היא מגיעה במצב רוח עגום ביותר. לאציו תוכל לדעתי לנצל את זה ולהוציא לפחות תיקו בסמפדוריה. חזקו ב-1.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק