מכה לאנגליה: למפארד וטרי בחוץ

פרנק למפארד וג'ון טרי, שני כוכבי נבחרת אנגליה, נפצעו אתמול במשחק הליגה של צ'לסי האלופה מול סטוק וחם לא יעמדו לרשותו של פאביו קאפלו בצמד משחקי נבחרת אנגליה מול בולגריה ושוויץ בפתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2012

יום ראשון 29 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 בנבחרת אנגליה עדיין מנסים להתאושש מהמונדיאל הגרוע בדרום אפריקה ומקווים לפתוח ברגל ימין את קמפיין מוקדמות יורו 2012, שייפתח בשבוע הבא. אולם, אנגליה תחסר בפתיחת הקמפיין הזה שני שחקנים קריטיים שלה - פרנק למפארד וג'ון טרי מצ'לסי.

השניים, נפצעו אתמול במשחק הליגה של צ'לסי מול סטוק (0:2 לצ'לסי). למפארד, שהחמיץ פנדל בתחילת המשחק, סובל  מכאבים חזקים וייאלץ לעבור בשבוע הבא ניתוח בקע, מה שוודאי ייאלץ אותו להחמיץ את פתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2012.

"למפארד יעבור ניתוח ביום שלישי או רביעי ולא יהיה כשיר למשחקי נבחרת אנגליה. הודענו את זה להתאחדות האנגלית". כך אמר היום קרלו אנצ'לוטי, מאמנם של למפארד וטרי בצ'לסי.

גם ג'ון טרי, הבלם והקפטן לשעבר, סובל ממתיחה חזקה ברצועות בירכו ולא יעמוד לרשותו של קאפלו. זוהי מכה קשה לקאפלו, שסובל גם מחסרונו של ריו פרדיננדד הפצוע, כשגם החלוצים בובי זאמורה ופטר קראוץ נפצעו אתמול וייעדרו.

אנגליה, תפתח את קמפיין המוקדמות שלה עם שני משחקים לא פשוטיםȮ היא תפתח עם משחק מול בולגריה בוומבלי ביום שישי הבא ותצא למשחק חוץ מול שוויץ ביום שלישי שלאחר מכן. ללא כל כך הרבה שחקני מפתח, אל תתפלאו אם אנגליה תפתח את הקמפיין ברגל שמאל.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק