ואן פרסי ייעדר מספר שבועות

רובין ואן פרסי, חלוץ נבחרת הולנד וקבוצת ארסנל האנגלית, נפצע בסוף השבוע האחרון במשחק הליגה מול בלקבורן וייעדר בשבועוש הקרובים. רוד ואן-ניסטלרוי זומן במקומו לנבחרת הולנד

יום שני 30 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
התאחדות הכדורגל ההולנדית ערכה מספר בדיקות לחלוץ הנבחרת וקבוצת ארסנל, רובין ואן פרסי, והודיעה רשמית כי החלוץ ייעדר מספר שבועות, כשאבחנה מדויקת עדיין לא התקבלה.

ואן פרסי סובל מפציעות לעיתים קרובות בשנים האחרונות ובמשחק הליגה האחרון של ארסנל מול בלקבורן, אותו ניצחה קבוצתו של ארסן ונגר 2:1, נפצע ההולנדי כבר במחצית הראשונה והוחלף על ידי מרואן צ'מאח.  

ואן פרסי זומן לӡגל סגנית אלופת העולם לקראת משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2012 מול נבחרות סן מרינו ופינלנד, אולם פציעתו במהלך המשחק של התותחנים גרמה להתאחדות ההולנדית להתעסק דווקא בפציעתו. כאמור, הממצאים גילו כי החלוץ ייאלץ להיעדר מהמגרשים בשבועות הקרובים.

מי שߖומן במקומו לסגל נבחרת האורנג' הוא רוד ואן-ניסטלרוי, בעבר חלוץ מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד וכיום שחקנה של המבורג. רוד פתח את עונת 2010/11 באופן נפלא וכבש כבר שלושה שערי ליגה במדי קבוצתו. רוד ואן ניסטלרוי פרש מנבחרת הולנד לאחר יורו 2008, אולם לקראת משחקי המەנדיאל בדרום אפריקה הודיע על חזרה מחודשת. במונדיאל הוא אמנם לא השתתף, אבל כעת יש לו את ההזדמנות לשוב לסגל ואולי להחזיק מעמד עד קיץ 2012, אז תיערך אליפות אירופה.

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק