אוהדי הפועל פת במאבק נגד העירייה

עשרות מאוהדי הפועל פ"ת הגיעו ביום ראשון לישיבת מועצת העירייה ופוצצו אותה. הדרישה: לאפשר לקבוצת הכדוריד והכדורסל של המועדון להתאמן במתקנים ראויים בעיר. הערב תתקיים פגישה מכרעת בנושא

יום שלישי 31 אוגוסט 2010
אסף בילגורי
 אוהדי הפועל פ"ת אשר משתייכים לאירגון "החזית הכחולה" ו"איגוד האוהדים" של המועדון, מנהלים מאחורי הקלעים מאבק חסר פשרות נגד אנשי עיריית פ"ת. האוהדים הפעילים, שהקימו בעצמם קבוצת כדוריד וקבוצת כדורסל למועדון, מוחים על כך שלקבוצות אין היכן להתאמן.

אוהדי הפועל פ"ת דורשים שבעיריית פ"ת יאשרו לקבוצות הכדורסל והכדוריד של המועדון להתאמן במתקנים של העיר. כחלק מהמחאה שהם מנהלים, הגיעו עשרות מהאוהדים לישיבת מועצת העירייה שהתקיימה ביום ראשון, מלווים בגל חצור, אחד מבעלי קבוצת הכדורגל של המועדון ופוצצו את הישיבה.

עד שלא יימצא פיתרון, תפתח היום קבוצת הכדוריד של המועדון את הכנותיה לעונה הקרובה&nbsͰ;באולם בסביון, כשהדרישה היא להתאמן במתקנים הראויים בעיר. 

הערב (19:30) יקיימו נציגי האוהדים פגישה מכרעת עם אריה ניר, יו"ר אגף הספורט בעיריית פ"ת והצדדים ינסו למצוא פשרה ומתקן ראוי לקבוצות הכדוריד והכדורסל של המועדון, שרק הקיץ קӨמו עור וגידים בזכות האוהדים הפעילים של קבוצת הכדורגל.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק