כספי: מודאג, יש עליי עומס

שחקן סקרמנטו קינגס הגיע עם חבריו לליגת ה-NBA, אל۟ יוסטון ושחקני הליגה בהווה ובעבר, לפגישה במשכן הנשיא עם שמעון פרס. אלן יוסטון פירגן: "כל קבוצה בליגה הייתה רוצה את עמרי כספי"

יום רביעי 01 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

משלחת ה-NBA נמצאת בימים אלו, מחוזקת עם השגריר הטוב ביותר שלנו בליגת הכדורסל הטובה בעולם, עמרי כספי, התארחו היום (רביעי) במשכן הנשיא בירושלים ונפגשו עם נשיא המדינה, שמעון פרס.

שמעון פרס בירך את השחקנים על הגעתםĠואמר: "חשוב לראות בימים אלו ספורטאים אמריקאים מגיעים לתמוך בישראל ובתהליך השלום. זה ממלא אותי גאווה, כמו גם לראות את עמרי כספי מגיע לתמוך באותן מטרות". נשיא המדינה קיבל מכריס וואלאס, הג'נרל מנג'ר של ממפיס גריזליס, חולצה של קבוצתו הנושאת את ߔשם Peres והמספר 18.

משלחת שחקני ה-NBA הנמצאת בישראל כוללת שחקני עבר והווה וביניהם אלן יוסטון, אביו של דוויט הווארד, דיוויד גוד ופול גארנט. אלן יוסטון מהניו-יורק ניקס פירגן לעמרי כספי ואמר לנשיא המדינה: "כיף לראות את עמרי כספי נותן עונה מӦוינת ב-NBA, אני בטוח שהוא יהיה שם הרבה שנים. אני בטוח שכל קבוצה הייתה רוצה את כספי בשורותיה".

עמרי כספי, שסיים ביום ראשון האחרון את קמפיין מוקדמות אליפות אירופה עם הנבחרת וקודם לכן אף התאמן עם קבוצתו אמר: "התרגשות עצומה להיות כאן. זߛיתי לפגוש כוכבי עבר ואת נשיא המדינה. אני בטוח שאני אהיה עם הנבחרת בשנה הבאה באליפות אירופה, למרות שאני מודאג מהעומס שעובר עליי ממשחקי הנבחרת ופתיחת העונה עם סקרמנטו. אני בן 22, אני חייב להתגבר על זה אם אני רוצה להיות שחקן פותח בקינגס".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק